Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | C 230

08 Qer 14:45 ,

MERCEDES BENZ

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 15:20 ,

Mercedes C 230

2 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 20:15 ,

Shes mercedes i sa po ardhur nga ch 2.2 dizel

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Dhj 14:44 ,

Kosovo

9 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
30 Nën 13:34 ,

mecerdes benz

24 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Nën 20:27 ,

Shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Nën 01:29 ,

Shes Veturen Mercedes Benz

7 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Nën 09:45 ,

Shes Veturen Mercedes Benz

7 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Qer 17:11 ,

Shes mercedes benz230

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 12:04 ,

Goma M&S 195/65R15

82 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Jan 23:40 ,

Mercedes Benz C230

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Dhj 14:44 ,

Mercedes benz

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 21:53 ,

Shes veturen Mercedes Benz C230 modeli Amerikan

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Gush 19:42 ,

shitet pa dogan qmimi 3600

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Qer 11:59 ,

Vetur

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Maj 17:28 ,

Mercedes benz c230 amg paket full

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 14:06 ,

Mercedes Benz Sprinter CDI tri te kuqe

6 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 18:03 ,

Mercedes

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Shk 22:48 ,

Mercedes

3 999 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Dhj 20:39 ,

Mercedes

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Korr 20:15 ,

ushit nga as Arsoni

2 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 12:10 ,

Mercedes kope 230c mororri 2.5 disel qmimi me marr

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Maj 19:38 ,

Mercedes C230 AMG 4x4 km94000

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Pri 12:51 ,

Mercedes c230 Amg 4x4- 94.000 km full extra

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Në fillim