Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi A4 Të gjitha në Mitrovicë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Audi A4 | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:57 Vetura , Mitrovicë

AUDI A4 3.0TDI

9 780 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:13 Vetura , Mitrovicë

Audi A4, 1.8 Turbo benzin, 4x4, Pa Dogan

970 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Sht 08:48 Vetura , Mitrovicë

Audi A4 S-Line 2015 , Pa Dogan , 049204242

12 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 10:22 Vetura , Mitrovicë

blej vetura 049558444

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Sht 18:35 Vetura , Mitrovicë

Shitet audi a4 10 muj rks

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
09 Sht 20:03 Vetura , Mitrovicë

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 11:20 Vetura , Mitrovicë

AUDI A4 3.0 2xSline

18 700 EUR

07 Sht 13:18 Vetura , Mitrovicë

Blej VETURA qe nuk i perdorni RKS paDogan

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Sht 20:40 Vetura , Mitrovicë

Shes audi a4

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Gush 19:00 Vetura , Mitrovicë

Audi A4 1,9 tdi quattro

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Gush 13:17 Vetura , Mitrovicë

Shitet Vetura Audi A4 1.9TDI 2003

4 200 EUR

13 Gush 10:53 Vetura , Mitrovicë

Audi A4 Automatik S-Line RKS 1 VIT 049200630

6 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Gush 06:31 Vetura , Mitrovicë

Shes Audi A4 2009 Automatik ����

9 400 EUR

03 Gush 13:20 Vetura , Mitrovicë

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
31 Korr 11:07 Vetura , Mitrovicë

prof.

1 189 EUR

28 Korr 22:40 Vetura , Mitrovicë

Audi A4, 1.8T, Benzin/Gaz

3 500 EUR Price Reduced

21 Korr 19:23 Vetura , Mitrovicë

Audi A4 2.0 TDI, - 190 PS - 2016 - I DOGANUAR

17 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 08:49 Vetura , Mitrovicë

AUDI A4 Sline AUTOMATIK 2.0 TDI

6 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 23:39 Vetura , Mitrovicë

Shes Audi A4 2.0 Disel

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 18:25 Vetura , Mitrovicë

vetur

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Korr 17:57 Vetura , Mitrovicë

vetur

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Korr 16:22 Vetura , Mitrovicë

Audi a4 2003 2.0 Benzin PA DOGAN

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Korr 08:01 Vetura , Mitrovicë

Shes audi a4 gjendje shum te bukur

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Qer 12:29 Vetura , Mitrovicë

Shes AUDI A4 1.9 TDI AUTOMATIK DSG - 2005

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Qer 22:09 Vetura , Mitrovicë

shes audi a4 2.0 tdi vp 2008rks 01.09.2023

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Qer 22:43 Vetura , Mitrovicë

AUDI A4 2.0 2009

07 Qer 12:29 Vetura , Mitrovicë

Audi A4 S -LINE 2.0 Automatik

6 100 EUR

06 Qer 22:20 Vetura , Mitrovicë

AUDI A4

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 12:05 Vetura , Mitrovicë

Shes Audi A4 2009 Automatik

9 EUR

02 Qer 00:08 Vetura , Mitrovicë

AUDI A4 1.9

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 12:27 Vetura , Mitrovicë

SHITET AUDI A4 QUATTRO VIRTUAL

16 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 16:36 Vetura , Mitrovicë

Audi A4

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 00:37 Vetura , Mitrovicë

Audi 2.0 TDI Quattro

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 01:30 Vetura , Mitrovicë

Audi a4 benzin 2.0 per pjes

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 14:57 Vetura , Mitrovicë

Audi

15 EUR

05 Maj 05:26 Vetura , Mitrovicë

AUDI A4 2.0 2009

16 Pri 14:13 Vetura , Mitrovicë

Audi A4

147 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 18:44 Vetura , Mitrovicë

Shitet Audi a4

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Pri 11:16 Vetura , Mitrovicë

Audi A4 Automatik 2.0 TDI FULL OPCION 049200630

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Pri 16:07 Vetura , Mitrovicë

Audi a4,2.0 tdi,s-tronic,07.2020, me dogane. Full i paisun

24 500 EUR

02 Pri 22:29 Vetura , Mitrovicë

Audi A4

16 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Mar 13:31 Vetura , Mitrovicë

Shitet vetura Audi a4

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Mar 18:15 Vetura , Mitrovicë

Shesh/Ndrroi Audi A4 2.0 TDI

57 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 22:24 Vetura , Mitrovicë

Audi a4

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Mar 14:57 Vetura , Mitrovicë

Audi a4 2.0 automatik

100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Mar 20:31 Vetura , Mitrovicë

Audi a4 2.0 diesel Automatik 2008

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 19:47 Vetura , Mitrovicë

Audi A4 Allroad Quattro 2017

19 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Shk 09:30 Vetura , Mitrovicë

Audi A4 1.9 TDI VITI 2006 SUPER GJENDJE 049200630

5 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 16:43 Vetura , Mitrovicë

BLEJM VETURA DHE SKUTERA

21 Shk 11:58 Vetura , Mitrovicë

shes audi a4

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 40 000 - 44 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi A4 | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione