Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Citroën | C8

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Citroën C8 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Mar 10:54 Vetura , Lipjan

Citroen c8 2.0 HDI 7 ulse 2002

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 16:42 Vetura , Ferizaj

Citroen c8 baj ndrrim shtoj

3 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 12:37 Vetura , Gjilan

Citroën c8 2.7 dizel 2006 boj ndrrim

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Nën 17:23 Vetura , Mitrovicë

Citroen C8

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Tet 17:56 Vetura , Lipjan

Shitet makina Citroën modeli c8 minivan

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 11:04 Vetura , Deçan

Shitet Citroen c8

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Gush 12:00 Vetura , Prishtinë

Shes citroen

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 20:34 Vetura , Ferizaj

baj ndrrim me BMW 1vit rks

3 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 23:43 Vetura , Ferizaj

Citroen c8 baj ndrrim shtoj pare

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 19:55 Vetura , Rahovec

Makine Citroën

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Pri 15:50 Vetura , Prishtinë

Citroen c8 Diesel

2 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 20:29 Vetura , Ferizaj

CITROEN c8 dizel BAJ NDRRIM shtoj pare

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 18:59 Vetura , Prishtinë

Shes citroen c8

27 Nën 15:14 Vetura , Mitrovicë

Shitet Citroen C8 2003

3 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 03:25 Vetura , Ferizaj

CITROEN c8 dizel BAJ NDRRIM shtoj pare

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Tet 15:03 Vetura , Ferizaj

Citroen C8

2 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 18:27 Vetura , Ferizaj

Citroen c8 automatik

2 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 16:36 Vetura , Pejë

Shitet Citroen C8 me 7 ulse 2011 Automatik 2.0 120Kw

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Gush 01:26 Vetura , Besianë

Vetur

3 850 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 19:29 Vetura , Mitrovicë

Liqa

730 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Gush 21:59 Vetura , Prishtinë

Kosovë

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 21:59 Vetura , Prishtinë

Kosovë

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 22:29 Vetura , Pejë

CitroenC8

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 19:22 Vetura , Ferizaj

Shitet ndrrohet me Taureg

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Gush 18:13 Vetura , Ferizaj

Shitet ndrrohet

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Korr 00:12 Vetura , Ferizaj

shitet ndrrohet

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 00:13 Vetura , Ferizaj

shitet ndrrohet

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 14:44 Vetura , Prishtinë

Shitet citroeni c8 mini van

7 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Mar 06:04 Vetura , Prishtinë

Shitet Citroen c8

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Mar 06:04 Vetura , Prishtinë

Shitet Citroen c8

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Mar 13:50 Vetura , Prishtinë

Shitet ose Nderrohet Citroen C8 2.2 Hdi

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 13:46 Vetura , Prishtinë

Shitet ose Nderrohet Citroen C8 2.2 Hdi

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 13:46 Vetura , Prishtinë

Shitet ose Nderrohet Citroen C8 2.2 Hdi

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 08:37 Vetura , Fushë Kosovë

Citroen C8 2010

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Jan 22:12 Vetura , Skenderaj

Shes makinen

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
30 Nën 10:32 Vetura , Prishtinë

citroen c8 2.0 dizell

2 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 15:07 Vetura , Gjilan

Citroen c8 2.0 HDI

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 14:16 Vetura , Therandë

Citroën C8

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Maj 19:52 Vetura , Prizren

Citroën C8 2.2 Diesel

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 23:28 Vetura , Prizren

Makina Citoren C8

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 15:36 Vetura , Prizren

Citroen C8 2.2D viti 2005

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 13:25 Vetura , Vushtrri

Citroen C8 2.0

3 790 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 12:02 Vetura , Vushtrri

Citroen C8 2.0 hdi

3 790 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 10:05 Vetura , Vushtrri

Citren c8 2.0 hdi

3 790 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 23:50 Vetura , Prizren

Citroen c8 7 ulse

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 19:07 Vetura , Vushtrri

Citroen C8

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 19:51 Vetura , Vushtrri

Citroen C8 2.0

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 18:47 Vetura , Vushtrri

Citroen C8 2.0

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 01:14 Vetura , Vushtrri

Citroen C8 2.0

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 11:18 Vetura , Prishtinë

Citroen C8 dizel

2 345 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Citroën C8 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione