Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Daewoo | Matiz

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Daewoo Matiz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

03 Mar 13:40 Vetura , Prishtinë

dajvu

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Dhj 20:07 Vetura , Pejë

Daewoo matiz 82.000km RKS

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
03 Tet 21:59 Vetura , Ferizaj

Daewo Matiz

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 21:18 Vetura , Gjilan

Matiz daewo

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Pri 21:00 Vetura , Gjilan

Deawoo Matiz

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Pri 15:24 Vetura , Prishtinë

Daewoo

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 11:03 Vetura , Kastriot

2002 benz 1.0 regjistrim 1vit 048 35 33 34

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Dhj 20:51 Vetura , Prizren

Deawoo Matiz RKS

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Nën 15:53 Vetura , Drenas

Daewo 800kubik rks

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Nën 15:53 Vetura , Drenas

Daewo 800kubik rks

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Nën 05:01 Vetura , Prishtinë

Deawo

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Nën 18:35 Vetura , Prishtinë

Deawo

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 19:17 Vetura , Prishtinë

Deawo

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 13:02 Vetura , Prishtinë

Daewoo Matiz 800 kubik

550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Sht 02:09 Vetura , Prishtinë

daewoo800cRks❄️KLIM❄️

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Sht 01:57 Vetura , Drenas

Daewoo 800c Rks ❄️KLIM❄️

22 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Sht 21:26 Vetura , Vushtrri

Shitet Daewoo matiz 2002

950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Sht 01:46 Vetura , Prishtinë

Shitet Daewoo Matiz Urgjent

800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Gush 19:22 Vetura , Lipjan

Vetur

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
06 Gush 12:47 Vetura , Lipjan

Shes Dajvu 1 VIT REGJISTRIM

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Gush 18:05 Vetura , Lipjan

SHES / NDRROJ..Viti 2002 REGJISTRIM 1 VIT

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Korr 19:24 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet

1 150 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: > 500 000
18 Korr 19:03 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet

1 150 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: > 500 000
15 Qer 19:36 Vetura , Fushë Kosovë

Daewo matiz

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Pri 20:00 Vetura , Malishevë

Deawo

1 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Pri 13:16 Vetura , Prishtinë

Shitet Matiz-Daewoo

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Mar 13:17 Vetura , Fushë Kosovë

Deawoo matiz

1 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Mar 04:37 Vetura , Viti

Deawoo Matiz

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Mar 13:30 Vetura , Viti

Deawoo Matiz

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Shk 10:45 Vetura , Prishtinë

Shes Deawoo Matiz 1.0 rks Klim

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Jan 14:16 Vetura , Prishtinë

Daewoo Matiz 800cc 2003 me klim

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 09:02 Vetura , Prizren

Daewoo matiz 800 cc

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Jan 13:28 Vetura , Prishtinë

Daewoo Matiz 800cc 2003 me klim

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 21:51 Vetura , Deçan

Shes Daewoo Matiz

950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Nën 00:07 Vetura , Lipjan

Vetur

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
25 Nën 09:24 Vetura , Deçan

Shes daewoo matiz

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Nën 19:20 Vetura , Deçan

Shes Daewoo Matiz

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Nën 11:11 Vetura , Gjilan

Daewoo matiz 800 cc

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Nën 21:40 Vetura , Deçan

Daewoo matiz

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Nën 19:54 Vetura , Deçan

Daewoo matiz 800 kubik

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Nën 18:08 Vetura , Deçan

Daewoo matiz

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Tet 19:30 Vetura , Besianë

Shitet Daewo Matiz 800 Kubik

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
23 Gush 15:38 Vetura , Lipjan

Deawo matiz

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Qer 21:44 Vetura , Lipjan

dajvu

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 22:25 Vetura , Gjakovë

Shitet Makina Daewoo

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Pri 17:28 Vetura , Viti

pjes Daewoo matiz

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Pri 18:49 Vetura , Prizren

Shitet

650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 13:06 Vetura , Prishtinë

shitet daewoo

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 21:54 Vetura , Viti

USHITTTTTT

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Dhj 19:58 Vetura , Prishtinë

Daewoo matiz 0.8

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Daewoo Matiz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione