Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Kia | Carnival

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Kia Carnival | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Mar 17:47 Vetura , Pejë

Vetura ne shitje

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 06:00 Vetura , Mitrovicë

�� Kia Carnival 2.9 CDRI EX. ��

1 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Jan 17:02 Vetura , Prizren

KIA CARNIVAL

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Jan 23:58 Vetura , Prizren

Kia

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 20:04 Vetura , Prizren

Kia

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 20:29 Vetura , Viti

Shes Kia Carnival HCDI

1 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
26 Nën 11:51 Vetura , Gjakovë

Shitet Kia Carnival

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 00:29 Vetura , Gjakovë

Shitet Kia Carnival

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 17:05 Vetura , Gjakovë

Kia Carnival

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 15:14 Vetura , Prizren

Kia Carnival 2.9 Dizel 2005

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Sht 11:28 Vetura , Skenderaj

KIA CARNIVAL 2.9TDI per pjes me motorr te bllokum

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 23:48 Vetura , Skenderaj

KIA Carnival 2.9TDI per pjes

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 15:00 Vetura , Skenderaj

KIA Carnival 2.9TDI per pjes

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 09:37 Vetura , Prishtinë

Kia carnival automatik

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 22:22 Vetura , Prishtinë

Pjesë për KIA Carnival me qmime te volitshme

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 16:21 Vetura , Prishtinë

KIA Carnival 2.9 CRDI LX

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Shk 12:25 Vetura , Mitrovicë

Blej makine dizel te kia sorento

500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Dhj 15:57 Vetura , Viti

Kia Carnival

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 11:16 Vetura , Prizren

Shitet kombi kia carnival 2.9 dizel

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Nën 18:06 Vetura , Skenderaj

Kia Carneval dizel 2003 2.9

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 20:27 Vetura , Prishtinë

Kia carnival

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Tet 10:03 Vetura , Gjilan

Pjes Per Kia Carnival

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Sht 10:30 Vetura , Prishtinë

Kia Carnival Ex

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Korr 17:35 Vetura , Shtime

Kia Carnival 2.9 dizell

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Qer 13:04 Vetura , Shtime

KIA CARNIVAL 2.9 DIZELL

1 890 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 12:35 Vetura , Prishtinë

SHITET: KIA, Diesel, automatik, Tabela RKS, çmimi:3350 euro

3 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Qer 12:32 Vetura , Prishtinë

SHITET: KIA, Diesel, automatik, Tabela RKS, çmimi: 3350 euro

3 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 12:19 Vetura , Prishtinë

Kia Carnival EX 2.9

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 17:25 Vetura , Malishevë

Kia Carnival 2.9 Dizel Regjistrimi Ka skadu

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 17:50 Vetura , Mitrovicë

Kia

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 21:59 Vetura , Prishtinë

Shes Kia Carnival 2.9 crdi automatik 2005

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 22:22 Vetura , Prizren

Shitet urgjent ne gjendje te mir teknike bejm edhe Ndrrim

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 14:29 Vetura , Prishtinë

Kia Carnival EX

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 20:51 Vetura , Pejë

Kia Carnival

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 19:16 Vetura , Lipjan

Kia carnival 2.5 diesel rks

999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 10:44 Vetura , Mitrovicë

Mbules per Vetur 4 sezonale

25 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Nën 16:36 Vetura , Gjakovë

Shes kia ne gjendjee shum tee mir

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Tet 17:43 Vetura , Shtime

Kia Carnival 2.9 dizell rks

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 21:08 Vetura , Shtime

shitet Kia Carnival 2.9 dizell rks

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 00:10 Vetura , Prizren

Shitet kia me 7 ulse Automatik

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Tet 14:01 Vetura , Klinë

shes kia

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 19:55 Vetura , Gjilan

Kia Carnival

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 17:06 Vetura , Ferizaj

����KIA 7- ULSE EXTRA- AUTOMATIK 2.9 DIESEL ����

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Gush 21:25 Vetura , Therandë

Shes Veturen

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 11:47 Vetura , Besianë

Automatik 2006 Kia Carnival

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 13:26 Vetura , Therandë

Kia 2.9 dizell

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 12:25 Vetura , Malishevë

Shitet gjypi kia sorento

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Maj 15:08 Vetura , Pejë

Kia karneval

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Maj 22:25 Vetura , Pejë

shes kia carneval

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Maj 23:28 Vetura , Klinë

Kia

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Kia Carnival | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione