Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mazda | 323

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mazda 323 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Mar 17:48 Vetura , Prizren

Mazda 323F 2.0 diesel

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 10:31 Vetura , Prishtinë

Mazda 323

550 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
20 Jan 11:09 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet

850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Nën 11:28 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Sht 20:01 Vetura , Prizren

Mazda

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 23:57 Vetura , Prizren

Mazda

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Gush 11:43 Vetura , Vushtrri

Mazda

850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Korr 12:14 Vetura , Besianë

mazda 323 ditd 2000

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 17:55 Vetura , Gjilan

Mazda 2.0 diesel

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 12:08 Vetura , Gjilan

Vetur ne shitje

2 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 12:12 Vetura , Prishtinë

mazda 7 muaj rigjistrim

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 13:34 Vetura , Fushë Kosovë

Mazda 2000

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 20:21 Vetura , Gjilan

Mazda 323

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 23:38 Vetura , Gjilan

shitet vetura Mazda

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 23:20 Vetura , Gjilan

shitet mazda 2.0

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 23:20 Vetura , Gjilan

shitet mazda 2.0

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 23:02 Vetura , Gjilan

shitet vetura Mazda

1 800 EUR

12 Mar 16:29 Vetura , Gjilan

Shitet mazda

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 11:05 Vetura , Gjilan

shitet mazda

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 13:31 Vetura , Lipjan

Shitet mazda disel rks i skaduar boj ndrrim 049502009

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Jan 14:41 Vetura , Fushë Kosovë

Mazda 323 2.0 dizell

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Tet 08:22 Vetura , Klinë

Mazda 323 dizell

450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Tet 08:14 Vetura , Rahovec

Mazda 2.0 dizell

550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 09:13 Vetura , Rahovec

Mazda 2.0 dizell

550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 22:07 Vetura , Prishtinë

Mazda 323 1.6 16v gjendje perfekte

650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 21:21 Vetura , Drenas

Veture

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Sht 13:45 Vetura , Ferizaj

Mazda 323 dizel

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Gush 09:27 Vetura , Besianë

mazda 323 ditd 2000

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 21:40 Vetura , Viti

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Qer 10:55 Vetura , Besianë

shes mazden ne gjendje te mir perfekte

700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Maj 20:52 Vetura , Besianë

shitet mazda 2.0

750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 13:23 Vetura , Klinë

Shitet vetura Mazda

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 22:33 Vetura , Drenas

Ushitt *FLM*

5 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Mar 10:12 Vetura , Fushë Kosovë

Mazda 323

850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Shk 14:54 Vetura , Therandë

Shitet vetura mazda 323 urgjent

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Shk 18:22 Vetura , Prishtinë

Shitet Mazda e po sa ardhur nga austria

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Dhj 21:13 Vetura , Prishtinë

Mazda

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
07 Dhj 10:42 Vetura , Pejë

SHiTET

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 17:49 Vetura , Mitrovicë

shes mazden 720

720 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Nën 21:24 Vetura , Prishtinë

Mazda323

850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Tet 23:48 Vetura , Prishtinë

Mazda padogan

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 10:51 Vetura , Viti

Mazda 323 1.3 16v

330 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 11:03 Vetura , Prishtinë

Mazda

300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Sht 13:11 Vetura , Prishtinë

Mazda 323f

300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Sht 19:36 Vetura , Prishtinë

Mazda padogan

350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 02:03 Vetura , Prishtinë

Mazda padogan

350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Sht 13:03 Vetura , Prishtinë

Mazda

380 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Sht 16:12 Vetura , Prishtinë

Mazda

380 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Sht 00:21 Vetura , Prishtinë

Mazda

380 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Sht 20:00 Vetura , Gjilan

Mazda

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mazda 323 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione