Opel astra | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 7475
VW Volkswagen , 1111
Audi , 272
BMW , 216
Renault , 95
Ford , 92
Peugeot , 91
Fiat , 81
Citroën , 52
Seat , 27
Škoda , 27
Alfa Romeo , 21
Hyundai , 19
Jeep , 19
Smart , 17
Toyota , 15
Acura , 13
Volvo , 13
Mazda , 10
Nissan , 10
Kia , 8
MINI , 7
Suzuki , 7
Rover , 6
Daihatsu , 6
Chevrolet , 6
Ssangyong , 5
Daewoo , 5
Lancia , 5
Porsche , 5
Chrysler , 4
Honda , 4
KTM , 3
Alpina , 2
Artega , 2
MG , 2
Aixam , 2
Isuzu , 1
TVR , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Jaguar , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Dodge , 1
Pontiac , 1
Yugo , 1
Subaru , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel astra,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel astra Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

14 Sht 22:28
Linku:
,

Passat B8 2015 RKS

Histora e veturës

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Sht 12:55
Linku:
,

Opel Calibra V6

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:03
Linku:
,

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI ME DOGAN NGA ZVICRRA

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 07:00 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:00 ,

VW CADDY TDI 2011 ME DOGAN

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:59 ,

VW CADDY 1.6 TDI 2012

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:59 ,

Caddy tdi 2.0 4 motion

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:59 ,

SHES KOMBIN E TIPIT WOLKSWAGEN LT 2.8 TDI

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:58 Shitorja ,

Mercedes-Benz CLS 350 Cdi AMG 2012 Full

Histora e veturës

27 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 06:58 ,

SHES OPEL VIVARO 3 ULSE 1.9 CDTI RKS PERFECT GJENDJE

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:58 Shitorja ,

Mercedes B 180 Cdi Viti 2013 Automatik Me Dogan

Histora e veturës

11 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 06:58 ,

KOMBIN PEZHO BOXER 2.8 HDI GJENDJE PERFECTE I ARDHUR NGA CH

Histora e veturës

2 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:58 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:58 Shitorja ,

Porsche Panamera 3.0D Face Lift Viti 2014 Me Dogan

Histora e veturës

44 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 06:57 ,

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION R line 2014 NDRRIM I MUNDSHEM

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:57 ,

Opel astra

Histora e veturës

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:54 ,

RENAULT CLIO 1.2 BENZIN FACELIFT KLIM 11-MUAJ RKS 2007

Histora e veturës

2 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:47 ,

RENAULT CLIO 1.2 BENZIN FACELIFT KLIM 1-VIT RKS 2008

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:54 ,

Shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

Histora e veturës

87 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:36 ,

Chevrolet 800 cc viti 2007

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:36 ,

Fiat Punto 1.2 Benxin

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:36 ,

Citroen Saxo 1.6 Benxin

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:35 ,

Opel Astra 1.7

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:33 ,

Shitet opel astra h

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:32 ,

SHITET OPEL ASTRA 2.0 CDTI 2011 AUTOMATIK

Histora e veturës

8 888 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:32 ,

Opel Astra G 1.7 dizel

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:32 ,

Astra g

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 01:32 ,

VW Bora 1.9 TDI 6 Shpejtsi Klima Rks

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 01:32 ,

Shes audi a6

Histora e veturës

3 799 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:32 ,

SHES PIKAPIN FIAT DOBLO 1.9JTD RKS I SKADUN

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:00 ,

C classe 220 cdi 157000km

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:57 ,

Veture e vogel me klime dhe pak km te kaluara

Histora e veturës

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:24 Shitorja ,

Opel Astra

Histora e veturës

6 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:58 ,

Opel Astra 2.0, 2012 RKS

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:18 ,

Opel astra J 1.7 cdti 2010 urgjent ma lir mos thirr

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:42 ,

CHEVROLET AVEO 1.2 B RKS NI VITE KLIME VITI 2010

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:42 ,

OPEL AGILA 1.2 BENZIN PA DOGAN E ZVICRES KLIME

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:41 ,

GOlf 7.5 GTI viti 2018

Histora e veturës

18 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel astra | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione