Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 1269
Aixam , 385
Alfa Romeo , 1460
Alpina , 328
Artega , 153
Audi , 14805
BAIC , 9
Bentley , 57
BMW , 12281
Brilliance , 21
Bugatti , 58
Buick , 21
Cadillac , 82
Chevrolet , 657
Chrysler , 408
Citroën , 5805
Corvette , 17
Dacia , 248
Daewoo , 135
Daihatsu , 34
DeTomaso , 6
Dodge , 186
Ferrari , 61
Fiat , 4859
Ford , 5491
GMC , 58
Great Wall , 12
Grecav , 9
Honda , 250
Hummer , 46
Hyundai , 1308
Infiniti , 30
Isuzu , 23
Jaguar , 215
Jeep , 668
Kia , 926
KTM , 23
Lada , 81
Lancia , 158
Land Rover , 1066
Landwind , 3
Lexus , 27
Ligier , 8
Lincoln , 32
Lotus , 7
Maserati , 26
Maybach , 7
Mazda , 609
Mercedes-Benz , 18237
MG , 59
MINI , 626
Mitsubishi , 609
Morgan , 8
Nissan , 1399
NSU , 7
Opel , 17092
Peugeot , 7889
Piaggio , 17
Plymouth , 6
Pontiac , 12
Porsche , 229
Proton , 8
Renault , 8863
Rover , 159
Saab , 135
Seat , 1920
Škoda , 1857
Smart , 660
Spyker , 2
Ssangyong , 140
Subaru , 44
Suzuki , 264
Talbot , 3
Tata , 43
Toyota , 801
Trabant , 5
Triumph , 4
TVR , 43
UAZ , 5
VW Volkswagen , 56603
Volvo , 734
Wartburg , 16
Wiesmann , 33
Yugo , 16
Zastava , 44

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Dje 20:52
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 17:17
Linku:
,

Passat 2.0 TDI B8

13 100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:26
Linku:
,

Shitet Busi 1.9 Dizel / Regjistrim Deri ne dhjetor

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:18
Linku:
,

Audi RS4 Quattro 450HP/PS 70,000km

20 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
12 Maj 09:35
Linku:
,

Fiat 500 Automatik

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 08:03 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 08:03 ,

Citroen C1. 1.0 Benzin Viti 2011 Me Dogan Me Klime

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:03 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:03 Shitorja ,

Audi A3 2.0 TDI sa po ardhur nga CH

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:02 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:02 Shitorja ,

BMW 116 D Manual

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:02 ,

BLEJ VETURA

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:02 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER) (PAGESA CASH OS

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:02 Shitorja ,

Vw Passat 2.0 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:02 ,

AUDI A3 1.6 TDI - RKS 5 MUJ VP 2011 - TIP TOP

7 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:02 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:02 ,

Shitet VW Tiguan 2.0 TDI 2011 DSG 4X4 Me Dogan I Zvicrres

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:02 ,

VW Golf 6 Kombi 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:02 Shitorja ,

⚠️⚠️BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE DEFEKT ⚠️⚠️

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 08:02 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:02 Shitorja ,

Vw Sharan 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:02 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 08:02 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:02 Shitorja ,

Opel Zafira 1.7 CDTI 7 ulse

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:02 ,

AUDI A3 2.0 TDI QUATTRO ME LIBRA SERVISI FACELIFT RKS -2008

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:02 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:02 Shitorja ,

Vw Passat 1.6 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:02 ,

AUDI A3 1.6 DIZEL - RKS 5 MUJ - VP 2011 TIP TOP

7 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:02 ,

VW POLO 1.9 TDI KLIMA AC RKS-2003

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:02 ,

Bmw x3 2.0 Dizel Automatik sapo doganum rks nje vit

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:02 ,

RENO MEGANE 1.6 BENZIN - RKS 10 MUJ - 2010

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:02 ,

VW GOLF 7 1.6 TDI START STOP DISTRONIK KAMER RKS -2013

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:02 Shitorja ,

Skoda Octavia 2.0 TDI Automatik 4x4

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:02 ,

Shitet Golf 6 R_Line 2.0 TDI Automatik DSG 2011 me Dogan

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:02 ,

AUDI A6 Quattro 3.0 Tdi v6 Regjistrim 1 Vit Automatik

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:02 Shitorja ,

Audi A3 2.0 TDI S Line

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:02 ,

RANGE ROVER 36TDV8 - AUTOMATIK/TIPTRONIK VP 2010

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:02 ,

PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION DSG Targa GJERMANIS 2018

11 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:02 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:02 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:01 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:01 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:01 ,

Yamaha 1300 MidnightStar viti 2012 RKS���� *ÇMIMI FIX*

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 08:01 Shitorja ,

Vw Golf 6 2.0 GTD

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:01 Shitorja ,

BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN VW AUDI

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:01 ,

RANGE ROVER 36TDV8 AUTOMATIK/TIPTRONIK 2010 FULL EXTRA

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione