Gjilan | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Caddy

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Caddy | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 14:21 ,

VW CADDY 2.0 SDI 2007 ( I DOGANUAR )

3 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:20 ,

VW CADDY 1.9 TDI 2005 ( I DOGANUAR )

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 20:01 ,

Pikap Caddy 2.0

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Maj 15:00 Shitorja ,

VW Caddy 2.0 SDI 2010

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Maj 08:17 ,

Vw Caddy 2.0 Benzin +Gas

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Pri 08:45 ,

vw caddy

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 22:53 ,

Shitet Vetura Pick up

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 13:13 ,

Vw caddy 2001 me klim 11 muj regjistrim

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Pri 09:32 ,

Caddy MAXI ,viti 2012 , 1.6 dizel,tdi , i sapo doganuar

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 01:38 ,

Vw cedy

8 100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 03:38 ,

Caddy 1.6 2014

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 03:35 ,

vw caddy pikab

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Pri 14:30 ,

cedy

7 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 15:45 ,

Caddy 2.0

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 20:39 ,

Shitet nga antoni

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 12:24 ,

Caddy MAXI ,viti 2012 , 1.6 dizel,tdi , i sapo doganuar

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 18:45 ,

Pikap

6 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Pri 13:50 ,

Ceddy me 5 ulse

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Mar 00:53 ,

Shitet Vetura Pick up

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 21:37 ,

Caddy disel

950 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Mar 14:23 ,

VW Caddy 1.6

8 100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 14:53 ,

Shes Caddy 2.0 sdi 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 11:25 ,

Pikap Ceddy 2.0SDI 9 muaj Regjistrim viti 2007 tiptop tel..

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 13:33 ,

Pikap Ceddy 2.0SDI 9 muaj Regjistrim viti 2007 tiptop

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 04:37 ,

caddy2.0 sdi

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 19:12 ,

Pikap caddy

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 08:22 ,

I SHITUR - AUTO SALLONI GAGI

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 13:30 ,

Shitet pikapi 1.4 benzin

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 18:57 ,

Caddy 1.9sdi

1 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Jan 17:42 ,

Shitet Pikap kedi dizell 1.9 sdi

Viti: 1997
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
24 Jan 10:27 ,

Vw caddy

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Jan 17:32 ,

Caddy 1.9

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Jan 13:35 ,

Pikap caddy

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 20:09 ,

Shitet pikapi 1.9

700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Jan 11:27 ,

Pikap caddy

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 11:19 ,

Pikap caddy

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 15:09 ,

VW CADDY 1.6 PIKAP

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
22 Dhj 19:07 ,

VW Caddy 1.6 TDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
08 Dhj 20:13 ,

shes cadyy 1.9 tdi vip 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Dhj 10:29 ,

Caddy 1.9 TDI 2007

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 19:29 ,

KERKOJ PIKAP KOMPENZIM ME RRYM

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
02 Dhj 22:10 ,

Kerkoj pikap me kompenzim

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
02 Dhj 10:09 ,

Caddy 1.6

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Dhj 17:40 ,

SHITET PICK UP-i VW CADDY 1.9 SDI, 1 VIT RKS,TIP-TOP

1 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Dhj 16:41 ,

Caddy Max 1.9TDI 2010 rks

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 17:53 ,

U shitttr flm merrrjep

1 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Tet 12:54 ,

Caddy 1.9 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Tet 16:59 ,

shitet cady dsg klim

5 650 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 00:33 ,

Pikapi 1.9 disel

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Tet 13:49 ,

caddy 1.6 tdi 2012

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Caddy | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione