Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Eos

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Eos | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Dhj 21:32 Vetura , Prishtinë

VW EOS

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 14:19 Vetura , Prishtinë

Eos

35 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Maj 23:58 Vetura , Pejë

Shitet VW Eos

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Jan 10:29 Vetura , Gjakovë

Shesi vetureni eos ne gjendje te mir

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Dhj 15:32 Vetura , Ferizaj

shitet viqi ndrrim me pikap

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Nën 05:35 Vetura , Prishtinë

Vollan i kerrit

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Gush 13:02 Vetura , Prishtinë

Jetta eos kabriolet

10 500 EUR

12 Gush 13:01 Vetura , Kastriot

Eos volksvagen

09 Gush 09:08 Vetura , Prishtinë

Vw Eos

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Gush 21:09 Vetura , Prishtinë

Vw Eos 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 00:05 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 23:56 Vetura , Prishtinë

Me marrveshje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 22:31 Vetura , Ferizaj

��❗️EOS 2.0 FSi CABRO EXTRA 2007/ RKS NDRRiM����

4 600 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Jan 12:47 Vetura , Klinë

Shiten ose ndrrohen

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Nën 02:51 Vetura , Prishtinë

VOLKSWAGEN EOS 2.0 TDI KABRIOLET

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Tet 09:46 Vetura , Lipjan

Vw eos 2.0 cabriolet 200 fuqia motorike benzin 07

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Tet 20:47 Vetura , Prishtinë

Volkswagen EOS 2.0 TDI Kabriolet, 6 Shpejtsi

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Maj 13:49 Vetura , Viti

IHC 745 Ndrrim me gjip

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Jan 20:55 Vetura , Kaçanik

Volkswagen Eos 2.0 TDI DPF DSG BlueMotion Technolo

7 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
25 Jan 19:30 Vetura , Lipjan

Vw Eos 2.0tdi DSG

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 13:48 Vetura , Vushtrri

shitet

1 850 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
14 Sht 13:17 Vetura , Skenderaj

Shes cisternen 3 mijë litra,

550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Qer 23:06 Vetura , Prishtinë

Veturen kabriolet 2.0 dizel

4 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Maj 00:01 Vetura , Prishtinë

Shes vw eos 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 19:54 Vetura , Malishevë

shitet audi a4

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Mar 19:56 Vetura , Vushtrri

shes ndrroj Wv Eos benzinë viti 2006 rks

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Mar 18:39 Vetura , Dardanë

Vw eos 2.0 TDI

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Tet 09:17 Vetura , Lipjan

Kontinjer i aluminit per bartjen e metaleve

6 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Gush 19:20 Vetura , Mitrovicë

Vw eos kabrio

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Gush 21:07 Vetura , Mitrovicë

VW Eos benzin

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Qer 01:14 Vetura , Besianë

Wv Eos 2008

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Pri 15:46 Vetura , Vushtrri

Shes VW EOS 2.0 TDI viti i prodhimit 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Pri 07:54 Vetura , Vushtrri

Shes VW EOS 2.0 TDI viti i prodhimit 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Shk 19:17 Vetura , Prishtinë

U SHIT

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 17:36 Vetura , Mitrovicë

volkswagen eos kabriolet

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Dhj 00:36 Vetura , Pejë

VW EOS

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Dhj 02:48 Vetura , Viti

Shes Volkswagen EOS kabriole viti 2006... 6500€

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Dhj 17:03 Vetura , Gjilan

VW EOS 2.00 FSI

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Sht 16:08 Vetura , Prishtinë

SHITET

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Qer 10:17 Vetura , Gjilan

shitet

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 12:04 Vetura , Gjilan

VW Eos dizel -07

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 17:11 Vetura , Gjilan

Wv Eos

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Eos | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione