Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Rahovec | Makina | Vetura | VW Volkswagen

Golf , 1096
Passat , 240
T3 , 18
T4 , 169
T5 , 61
T6 , 6
181 , 2
Amarok , 1
Bora , 31
Buggy , 2
Caddy , 339
CC , 7
Corrado , 4
Crafter , 5
e-Golf , 1
Fox , 4
Jetta , 36
Käfer , 1
LT , 26
Lupo , 7
Polo , 90
Scirocco , 5
Sharan , 16
T1 , 1
T2 , 32
Tiguan , 8
Touareg , 12
Touran , 110
Vento , 9

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Rahovec,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Rahovec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 07:24 ,

Shitet Vv Caddy 2.0 viti 2005

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:24 ,

��������shitet Vv T5 1.9 Tdi 2005 Klim

4 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:24 ,

Shitet Vv Golf 6 1.6 Tdi 2012 Blumotion

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:22 ,

��������shitet Vv Caddy 2.0 Tdi 2012 Maxxi Klim

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:47 ,

Shitet Vv Caddy 1.9 Tdi Maxxi 2010 Automatik

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:36 ,

Shitet Vv Touran 1.6 Tdi 2013 me dogan

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:55 ,

Caddy 2.0Tdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Gush 11:43 ,

VW Pasat 2.0 TDI4M B6b

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 16:24 ,

Vw Touran 2011

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Gush 10:57 ,

gjendje e regull tip top

Viti: 2011
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Gush 19:04 ,

Golf 4

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 14:21 ,

Shitet VW CADDY 1.9 TDI Bejm Ndrrim

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Gush 23:44 ,

Golf 2 diesel 1.9

800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Gush 15:52 ,

Golf

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 22:55 ,

Shitet Vetura 1250 euro

1 250 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Gush 14:33 ,

touran 2.0

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Gush 17:35 ,

Shitet Golf 5 2.0 2004

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
01 Gush 17:35 ,

Golf 1.6

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 18:12 ,

Shesim Pjes—-për Passat 3C

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Korr 11:25 ,

Shitett

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Korr 11:25 ,

Golf

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Korr 15:42 ,

VW Tiguan 2.0 TDI

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Korr 09:43 ,

Shitet Vetura- 1250 euro (I negociushem)

1 250 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Korr 19:22 ,

Vw Caddy SDI

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Korr 15:19 ,

Golf 6

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 00:26 ,

pronari i par krejt ne regull

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Korr 00:08 ,

044-135-938

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Korr 00:02 ,

Shitet pikapi opel combo 1.7 cdti

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Korr 11:26 ,

Caddy 1.6 tdi

8 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 08:42 ,

044-135-938

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Korr 09:59 ,

Shitet Gold 7

14 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 14:05 ,

VW PASSAT B7 2.0

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 14:10 ,

Golf 5 GT sport

2 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 17:06 ,

Shitet Golf 4

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 17:06 ,

Shitet golf 4

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Qer 17:06 ,

Shitet golf 4

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Qer 12:17 ,

Ww lt 2.5 tdi 2000 viti isapoardhur

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Qer 09:25 ,

Shitet Golfi Pa dogan i ardhen nga gjermanija

8 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 20:30 ,

Golf 4

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 19:37 ,

shitet Sharani

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 14:19 ,

》AUTO KOSOVA���� BLEJ VETURA TE AKSIDENTUME��

7 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Qer 01:18 ,

Shes Makine te aksidentuar Wolkswagen Fox Benzin

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 01:16 ,

Vetur e aksidentume Fox 1.4 Benzin 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 01:16 ,

Vetur e aksidentume Fox 1.4 Benzin 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 19:52 ,

Fellna

100 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Qer 14:34 ,

Ne shitje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Qer 14:05 ,

Shitet caddy 2012 1.6

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 10:57 ,

VW Caddy 1.9 Tdi me Klim

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 18:23 ,

Shitet Kombi T5 viti 2005 i ardhur nga AUSTRIA

3 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Rahovec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione