300cc | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

22 Sht 20:30 ,

Ktm 300cc 2T enduro

2 000 EUR

Viti: 2000
29 Qer 10:59 ,

Maqin e barit

210 EUR

30 Maj 23:01 ,

Vespa 300

Viti: 2012
25 Maj 00:26 ,

Motorr

1 500 EUR

Viti: 2014
22 Maj 14:57 ,

Motorri 300cc

350 EUR

Viti: 1998
20 Pri 09:58 ,

Piaggio Medley S 125cc 00KM

2 500 EUR

Viti: 2016
19 Pri 02:30 ,

Piaggio Medley S 125cc

2 500 EUR

Viti: 2016
14 Mar 09:06 ,

Kros Husqvarna

4 500 EUR

Viti: 2014
10 Jan 14:20 ,

Suzuki

Viti: 2005
04 Jan 23:07 ,

Shitet

Viti: 2005
02 Jan 23:18 ,

Shitet

Viti: 2005
02 Jan 09:55 ,

Shitet

Viti: 2005
01 Jan 13:00 ,

Shitet

Viti: 2005
06 Nën 16:57 ,

Shiten dy Shtepi me Plane te Njejt

Numri i dhomave: 4
27 Gush 01:20 ,

GRAND SKUTER GOES 125cc

2 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Gush 20:54 ,

Ford Fiesta

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Gush 19:14 ,

Kymco 300

2 700 EUR

Viti: 2012
20 Maj 16:35 ,

Shes atv

800 EUR

Viti: 2005
12 Maj 10:45 ,

Skoda Roomster

7 399 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 16:43 ,

Ps3 Ps4

90 EUR Price Reduced


  • 300cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • 300cc në kategorinë All Category

Në fillim