7 ulse | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 7 ulse,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 7 ulse Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:20 ,

TOURAN 2.0 TDI 7 ULSE VITI 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:18 ,

Touran cross 2.0 TDI DSG full extra 7 ulse

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:16 Shitorja ,

Opel Zafira 1.7 CDTI 7 ulse

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:13 ,

HONDAI TRAJEC 2.0 DIZEL 7 ULSE VITI 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:12 Shitorja ,

Peugeot 5008 – 1.6 e-HDI AUTOMATIK, ALURE

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:11 ,

Opel Zafira 2.0 CDTI 2013 PaDogan

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:07 ,

Shes Mercedes GL350 CDI Automatik Rks 8 Muj 7 Ulse 2012

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:04 Shitorja ,

Opel Zafira 1.9 CDTI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:04 Shitorja ,

Opel Zafira 1.7 CDTI 7 ulse

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:02 ,

Citroen c4 Picasso 2,0 HDI Automatik 7 ulse Rks

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:56 ,

Shitet

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 13:55 ,

Touran 1.6Tdi 2011 5 Ulse mundsi per 7 Ulse

5 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:46 Shitorja ,

Shite Q7 viti 2015 me 7 ulse RKS

55 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:46 Shitorja ,

Opel Zafira 1.9 CDTI 7 ulse

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:43 ,

Shes Opel Zafira 2.0 Dti Rks 6 Muj 7 Ulse 2004

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:42 ,

Shitet Opel Zafira 2.2 Benzin 2000 RKS 11/2021

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:42 ,

OPEL MERIVA 1.3 CDTI 166.000 KM I DOGANUAR 2012

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:41 ,

VW TOURAN 1.6 TDI DSG AUTOMATIK 7ULSE I DOGANUAR 2012

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:41 ,

Opel Zafira 2.2 disel, bej ndrrim me naj kerr me t'vogel

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:41 ,

OPEL MERIVA 1.3 CDTI I DOGANUAR 2012

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:41 ,

MERCEDES C300 CDI FACE LIFT 4 MATIC AUTOMATIK 2012

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:37 ,

Shitet VW Passat 2.5 TDI Viti 2003 Automatik RKS 7 Muaj

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:37 Shitorja ,

VW Sharan 2.0 TDI,DSG

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:37 Shitorja ,

Opel Zafira automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:37 Shitorja ,

Opel Zafira 1.7CDTI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:35 Shitorja ,

Opel Zafira

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:31 ,

Bmw X5 35d Xdrive 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:30 ,

Nissan Qashqai+2 2.0 benzin automatik 7 ulse Viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:30 ,

Nisan Patrol 3.0 4x4 viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:28 ,

MERCEDES A CLASS 180 CDI 2012 AUTOMATIK RKS 7 MUJ

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:28 ,

Dodge 2.0 TDi 103kw Automatik 7 ulse

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:26 Shitorja ,

Audi Q7 3.0 Tdi S-Line 7 Ulse 2011 Me Dogan

18 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:26 ,

Mercedes R350 cdi bluetec 4 matic viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:18 Shitorja ,

TOURAN DIESEL 2.0 TDI MANUEL 6 SHPEJSI 7 ULSE RKS EXTRA I RI

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 7 ulse | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • 7 ulse në kategorinë Vetura | Dodge
  • 7 ulse në kategorinë Vetura | Nissan | Qashqai+2
  • 7 ulse në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | B-Class
  • 7 ulse në kategorinë Vetura | Dacia
  • 7 ulse në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T5
  • 7 ulse në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | ML-Class
  • 7 ulse në kategorinë Vetura | Škoda | Octavia
  • 7 ulse në kategorinë Vetura | Chevrolet
  • 7 ulse në kategorinë Vetura | Chrysler | Grand Voyager
  • 7 ulse në kategorinë Vetura | Lamborghini

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione