Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bejme nderrim - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bejme nderrim , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bejme nderrim Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Dje 02:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Shitet

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Qer 00:06 Shtëpi  ·  Ferizaj

Shes Shtepien Luksoze Ferizaj ��������

180 000 EUR

Numri i dhomave: 4
22 Qer 00:06 Shtëpi  ·  Ferizaj

Shes Shtepien Luksoze ����

180 000 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Qer 14:32 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper D  ·  Ferizaj

Mini Cooper D 2011 desell 1.6 vetem160 mij km.Bejme nderrim

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Qer 13:39 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper D  ·  Ferizaj

Mini Coper 1.6 disel 2011.Bejme nderrim me veture me te re

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Qer 19:27 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Prishtinë

Shitet Citroen C4 1.6 Diesel BlueHdi Facelift

9 000 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Qer 13:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Shitet 049128673

4 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Qer 23:14 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prizren

Shitet ose nderrohet

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Maj 19:42 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Pirrungritës  ·  Ferizaj

Pirunjer / pirungrites

5 900 EUR Price Reduced

16 Maj 14:27 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

Shitet Audi A3, Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 11:42 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Ferizaj

SHITET OPEL VECTRA C 2200 kubik- BËJMË EDHE NDËRRIM

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 22:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Prizren

Kamionçin T4

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Mar 17:04 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Chopper/Coustom  ·  Markë tjetër  ·  Citycoco M-Power  ·  Besianë

Shitet CityCoco TX11

1 450 EUR

09 Mar 11:25 Servis për makina  ·  Prizren

Servis per AutoLarje KARCHER SERVIS ‘S’

3 EUR

17 Shk 02:24 Vetura  ·  Renault  ·  Espace  ·  Gjakovë

Renault Espace 2.2 dci

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 04:17 Të tjera  ·  Skenderaj

Lope per me pre

16 Jan 01:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Shitet vetura Passat 3C

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 15:00 Vetura  ·  Kia  ·  Sorento  ·  Prishtinë

Shitet kia sorento defekt

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 16:11 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Drenas

Shitet audi A8 2.5 diesel 1999

3 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Nën 05:53 Banesa  ·  Gjilan

Shitet Banesa në Qendër të Gjilanit mbrapa arxhentarëve!

45 000 EUR

24 Tet 23:58 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  MAN  ·  LE 8.180  ·  Shtime

Shitet man LE8-180

11 500 EUR

22 Sht 19:43 Vetura  ·  Renault  ·  Master  ·  Gjakovë

Shitet Renault Master

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Sht 17:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

GOLF 7, AUTOMATIK 1.6TDI BLUEMOTION

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Sht 11:20 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Mitrovicë

AUDI A4 3.0 2xSline

18 700 EUR

28 Gush 10:49 Vetura  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

Audi SQ7 2016 (435HP)

65 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Gush 10:42 Punë  ·  Nderitim dhe arhitekturë  ·  Fushë Kosovë

Elektricist

06 Gush 15:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

VW Caddy 2.0 SDI

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 19:23 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Mitrovicë

Audi A4 2.0 TDI, - 190 PS - 2016 - I DOGANUAR

17 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 16:54 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Rahovec

Shitet Renault Scenic 2

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 19:30 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Kastriot

Shitet toka

500 EUR

04 Qer 12:07 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Prishtinë

Shes Iphone 13 Pro Max

850 EUR

31 Maj 12:50 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Therandë

Shes ose Nderroj veturen

25 Mar 02:04 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Prishtinë

CITROEN C4 HDI 2.O

4 300 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Mar 13:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

SHITET GOLF 7.5 2019 ME DOGAN TE PAGUAR

19 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Mar 15:49 Shtëpi  ·  Gjakovë

Shitet shtepia

97 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
18 Shk 19:58 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Prizren

Shitet Peugeot 308 1.6 HDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bejme nderrim | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione