Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Libreza shitet - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Libreza shitet , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Libreza shitet Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

01 Mar 11:58 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prishtinë

Shitet

36 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Jan 09:40 Vetura  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Prishtinë

Shitet Suzuki Swift 1.0 turbo benzin automatik

11 700 EUR

18 Gush 14:38 Vetura  ·  Citroën  ·  Grand C4 Picasso  ·  Ferizaj

Shitet vetura

Viti: 2014
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
11 Pri 13:48 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Ferizaj

Mini spitz german

220 EUR

20 Mar 07:56 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Skuter

190 EUR

28 Tet 00:57 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Pejë

Qen

1 EUR

25 Tet 11:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Fushë Kosovë

Kombi t4

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
25 Sht 00:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Prishtinë

Woksvagen transpirter 2.0 8+1

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 16:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Shitet VW GOLF 2 G60

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Mar 10:21 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Aprilia  ·  RS  ·  Ferizaj

shitet libreza per skuter 50 cc

40 EUR

Viti: 2005
08 Shk 01:17 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Shitet Traktori 539

2 600 EUR

28 Nën 16:46 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Skuter

250 EUR

Viti: 2008
13 Tet 13:09 Të tjera  ·  Vushtrri

RIMORKIO PER KAFSHË

12 Sht 09:26 Të tjera  ·  Vushtrri

Rimorkio

04 Sht 08:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Besianë

Shitet 1.6 Dizell Pa librez

330 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Korr 09:29 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Chopper/Coustom  ·  Yamaha  ·  Virago  ·  Prishtinë

Shitet Yamaha XV 125

950 EUR

Viti: 1997
12 Korr 15:49 Të tjera  ·  Vushtrri

Rimorkio

08 Korr 19:12 Vetura  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Mitrovicë

Fiat Bravo 1.2 Benzin 16v Regjistrim 05 /01 / 2022

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 16:46 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Kastriot

Shitet

80 EUR

19 Shk 00:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T2  ·  Besianë

shitet libreza e fave 2

130 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
07 Jan 05:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Pasat dizell shitet ndrrohet

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Tet 15:52 Vetura  ·  Škoda  ·  Rapid  ·  Dardanë

Shitet skoda

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Korr 00:10 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Piaggio  ·  Free 50  ·  Gjilan

Shitet skuteri 310 €

310 EUR

Viti: 1991
28 Qer 18:28 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Prishtinë

Pitbull

80 EUR

23 Mar 20:08 Vetura  ·  Volvo  ·  460  ·  Drenas

URGJENT SHITET Volvo 460 1.8 Benzin

320 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Dhj 21:20 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Fushë Kosovë

Shitet

199 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Nën 16:05 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Suzuki  ·  DR  ·  Gjilan

Ne Shitet ose nderrojet

350 EUR

Viti: 2005
07 Nën 19:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

U Shit flm merrjep.

5 950 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Sht 16:20 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Peugeot  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

urgjent shitet skuteri 50cc

380 EUR

Viti: 2006
13 Korr 11:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat Karavan viti 1999

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Pri 13:44 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  400  ·  Deçan

Shes MERCEDES-BENZ

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Mar 16:58 Vetura  ·  Opel  ·  Omega  ·  Prishtinë

Opellomega

500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 12:43 Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped  ·  Pjesë rezerve  ·  Ferizaj

Librez

50 EUR

03 Jan 11:08 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Vushtrri

Shitet per pjes vetur esht ne xhendje te rregullt

200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Dhj 20:34 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Honda  ·  VFR  ·  Gjilan

shitet Libreza e motorrit honda 750cc

Viti: 1994
30 Sht 18:59 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Të tjera  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Mitrovicë

Yahmaha oldtimer

580 EUR

Viti: 1982
01 Sht 15:38 Vetura  ·  Renault  ·  Espace  ·  Drenas

Reno espace

950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 18:37 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Vushtrri

Shitet audi 80

350 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Korr 20:12 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Viti

Shitet

300 EUR

Viti: 2003
26 Pri 23:25 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Ferizaj

skoda oktavia shitet komplet ose per pjese

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 11:30 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shitet motorri

1 250 EUR

Viti: 1989
20 Dhj 21:36 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Prizren

Mercedes 250 dizel viti 87 rks i skaduar 12.8.2017

1 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Dhj 10:08 Vetura  ·  Peugeot  ·  106  ·  Gjilan

shitet

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 14:47 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Prizren

libreza renault clio 1.9 diesel

350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Sht 18:42 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Prizren

PEUGEOT 308 1,6 HDİ 92 KF

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
06 Korr 14:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

VW Passat dizel

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Maj 17:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

Shes polo 1.4 u shitttttttt

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Pri 16:52 Vetura  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Prishtinë

Shes citroen berlinkoflm u shittttttt

499 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
26 Pri 21:22 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Gjilan

Vectra 2.0plin

280 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Libreza shitet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione