Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel astra g 1.6 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel astra g 1.6 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel astra g 1.6 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Pri 23:24
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Mitrovicë

Jetta 2015 Premium Volkwagen VW

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
19 Tet 01:33
Linku:
Të tjera  ·  Prishtinë

Okazion!!! Shitet Dodge Nitro R/T 2.8 diezel 2008 Tirane

6 700 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar

Dje 22:12
Linku:
Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Ferizaj

BMW 730D F01 MLook - RKS 1 vit

12 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:05 Vetura  ·  Volvo  ·  V70  ·  Ferizaj

Volvo V70 D5 2.4 180PS 2014 Automatik (CH)

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:51 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Opel Astra 1.6 Ecotek Viti 99 RKS 15:11:2024

1 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:59 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI I DOGANUAR 5 DYER 2013

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:58 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prishtinë

SEAT LEON 1.6 TDI STYLE 5 DYER I DOGANUAR 2015

9 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:58 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Prishtinë

CITROEN C4 1.6 E-HDI 230.000KM 5 DYER I DOGANUAR 2014

7 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 18:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gjilan

Pollo

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 23:24
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Mitrovicë

Jetta 2015 Premium Volkwagen VW

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Pri 12:01 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Opel Astra K 1.6 CDTI Full Ekstra

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 00:00 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lipjan

Opel astra

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 01:59 Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Prishtinë

Bmw X3 20D 2012 Me Dogane

14 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 01:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Besianë

VW Passat 1.9 TDI Me klime 2000

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Mar 08:42 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

GOLF 7.5 facelift 2018 automatik

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 21:21 Vetura  ·  Jaguar  ·  XJ6  ·  Ferizaj

Jaguar XJ6 4.2 Benzin

Viti: 1980
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Mar 09:34 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjilan

SKODA OCTAVIA 1.6 DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Mar 16:47 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lipjan

ASTRA G 1.6 BENZINE RKS 5 MUAJ - 2000

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 11:49 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prizren

Opel Astra 1.6

10 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Shk 09:07 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Mitrovicë

OPEL ASTRA G

1 111 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Jan 23:27 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Mitrovicë

Opel Astra g

222 222 222 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Jan 14:25 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

• VW POLO 1.6 TDI Life 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
11 Jan 20:17 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prizren

Mercedes Benz E 220 CDI AUTOMATIK

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
26 Dhj 16:41 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI I DOGANUAR 5 DYER 2013

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 21:16 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fushë Kosovë

Opell Astra G

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Dhj 21:47 Të tjera  ·  Prishtinë

10k Followers 35$

1 EUR

04 Dhj 18:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

VW PASSAT SEL PREMIUM 2013 SUPER FULL OPTION

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 20:22 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Mitrovicë

Fellne per Golf 5 ,6 ,7 ,8 UNITED 16 coll

330 EUR

18 Nën 20:20 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Mitrovicë

Fellne per Golf 5 ,6 ,7 ,8 UNITED 16 coll

330 EUR

03 Nën 22:52 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Mitrovicë

Opel astra

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Tet 19:37 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Ferizaj

Shitet opel astra G

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Tet 19:03 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Ferizaj

Shitet Opel Astra G

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Tet 20:19 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Opel Astra G 1.6 Benzin -Rks 1Vit- -Gjendje Shum Tmir

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Tet 01:33
Linku:
Të tjera  ·  Prishtinë

Okazion!!! Shitet Dodge Nitro R/T 2.8 diezel 2008 Tirane

6 700 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
17 Tet 04:06 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fushë Kosovë

Opel

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Sht 14:17 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Prishtinë

Opel Mokka AUTOMATIK

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
23 Sht 15:18 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Opel Astra 1.6 Benzin Ecotek Viti 98 Rks 20-03-2024

2 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 11:19 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lipjan

Astra G 1.6 Benzine Ushitt Flmmm

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 13:43 Vetura  ·  BMW  ·  114  ·  Prishtinë

BMW M1 2018-2019 1.6 Dizel 3.5 L 100 KM

18 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Gush 05:19 Vetura  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Ferizaj

Jaguar XF 3.0 271PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
04 Gush 23:04 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Prizren

Rang Rover sport 3.6 HSE RKS

17 Korr 14:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

Passat 2.0 Automatik TDI

17 Korr 14:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf 7 ( R- LINE )

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel astra g 1.6 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione