Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pikap 1.9 2003 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pikap 1.9 2003 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pikap 1.9 2003 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:18 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Prizren

Skoda Garancion 06.01.2026

11 800 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 18:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Fushë Kosovë

Caddy 1.9 sdi motor golf4 rks gjendje perfekte

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:51 Banesa  ·  Ferizaj

Banesa ne shitje Macropus 3 dhoma 129.80m2

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 08:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Fox  ·  Deçan

shitet vetura fox 1.4 disel rks

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 08:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Therandë

GOLF 4 1.9 TD(i) 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Ferizaj

Caddy 2.0 sdi rks 7 muj

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:48 Banesa  ·  Ferizaj

4 Banesa ne shitje Brand Invest metra dhe kate te ndryshme

Numri i dhomave: 3
19 Maj 18:56 Vetura  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Therandë

SHITET & NDRROHET TOYOTA 4RUNNER

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 01:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

3 kauqa +2 tabure

140 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 01:26 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Prizren

3 kauqa + 2 tabure

140 EUR

16 Maj 21:05 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Ferizaj

Shitet parcela ne Burrnik 42 Ari

13 Maj 14:44 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Prishtinë

Mercedes a klas 170 cdi automatik

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 16:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 4 tdi pa dogan 6 shpejtsi

15 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 17:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 4 1.9 tdi pacefik rks

4 800 EUR

22 Pri 11:22 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Therandë

BMW X5 3.0D AUTOMATIK��

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 09:08 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Prishtinë

SHITET YAMAHA X MAX 300cc GJENDJE PERFEKTE ME DOGAN

3 900 EUR

19 Pri 18:18 Banesa  ·  Ferizaj

IPET BANESA ME QERA FERIZAJ

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
10 Pri 14:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Ferizaj

Caddy 2.0 Sdi 1 vit rks servis te sapo kryer

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Pri 01:24 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prizren

Mercedes W123 200D Old Timer

65 EUR Price Reduced

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 23:22 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Therandë

BMW 320D AUTOMATIK / TIPTRONIK RKS 1 VIT

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 01:31 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

Opel corsa 1.7 d 2003

13 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Pri 02:18 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10+  ·  Prishtinë

SAMSUNG NOTE 10 PLUS ME 256GB 12GB RAM ME GARANCJON

299 EUR

30 Mar 22:11 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Besianë

Fijat stilo 1,9 dizell iqlajmrun viti2003

990 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 20:04 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Prishtinë

Fijat stilo 1,9 dizell iqlajmrun viti2003

990 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Mar 20:32 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Besianë

Fijat stilo 1,9 dizell iqlajmrun viti2003

990 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 11:33 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Prishtinë

Fijat stilo 1,9 dizell iqlajmrun viti2003

990 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 23:01 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Prishtinë

Fijat stilo 1,9 dizell iqlajmrun viti2003

990 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 13:55 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Prishtinë

Fijat stilo 1,9 dizell iqlajmrun viti2003

990 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Mar 09:33 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Pejë

Iphone 12 NEW

275 EUR

21 Mar 20:19 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Prishtinë

Fijat stilo 1,9 dizell iqlajmrun viti2003

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 21:37 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Prishtinë

Fijat stilo 1,9 dizell iqlajmrun viti2003

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 15:46 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Prishtinë

Fijat stilo 1,9 dizell iqlajmrun viti2003

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Mar 17:36 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Prishtinë

Fijat stilo 1,9 dizell iqlajmrun viti2003

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Mar 22:16 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Prishtinë

Fijat stilo 1,9 dizell iqlajmrun viti2003

1 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 19:23 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Prishtinë

Fijat stilo 1,9 dizell iqlajmrun viti2003

1 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 16:44 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Besianë

Fijat stilo 1,9 dizell iqlajmrun viti2003

1 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Mar 20:20 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Prishtinë

Fijat stilo 1,9 dizell iqlajmrun viti2003

1 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 23:06 Banesa  ·  Ferizaj

IPET BANESA 1 DHOM ME QERA

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
15 Mar 22:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Therandë

VW PASSAT B5 1.9 TDI

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 19:31 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Prishtinë

Fiat stilo 1,9 dizell rks viti 2003

1 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 18:38 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Prishtinë

Fiat stilo 1,9 dizell rks viti 2003

1 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 18:15 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Prishtinë

AKCJON OFERT IPHONE 11 PRO MAX NGA EUROPA

380 EUR Price Reduced

01 Mar 10:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Fushë Kosovë

I SHITUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pikap 1.9 2003 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione