Ventura | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ventura,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ventura Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 12:39 ,

shes Passat 2013 variant 2.0 DSG BMT

12 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Maj 02:38 ,

Golf 3

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Maj 16:38 ,

VW Passat 2.0 TDI

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 10:38 ,

Shitet A 140

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Pri 07:04 ,

Naim

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 01:40 ,

Opel Astra. 1.8

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Pri 11:34 ,

Shitet wv scirocco old-timer original I restaoruar

6 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 15:56 ,

Toyota Avensis

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Mar 18:40 ,

Shes Opel Vecrta V.P 1990

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 06:36 ,

Mercedes cls 350 cdi

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Mar 18:48 ,

Shtiet ventura renault

5 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 16:24 ,

TOUAREG 2.5 TDI

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 16:05 ,

TOUAREG 2.5 TDI

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Jan 20:59 ,

Shtiet ventura renault

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Jan 19:48 ,

Shitet Ventura Në gjendje te mir

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 15:32 ,

Shes

27 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Jan 21:31 ,

Shitet saab 1.9 Diesel

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 16:35 ,

Shtiet ventura renault

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Jan 13:35 ,

Mercedes Benz 250D

700 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: > 500 000
05 Jan 20:21 ,

Audi A8L

22 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Dhj 10:43 ,

Seat Exeo Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 10:04 ,

Opel Astra G

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Dhj 13:15 ,

ndrrim

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Dhj 07:55 ,

Shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Dhj 15:02 ,

Kombi Opell vivaro

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Dhj 13:00 ,

Shitet astra G 2.0 dizell AUTOMATIK viti 2000 rks

2 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Dhj 11:17 ,

Peugeot 206 1.4 HDI

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 19:08 ,

Audi a6 3.0 disell

21 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Nën 20:52 ,

Audi Q5 3.0

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Nën 19:51 ,

Alfa romeo

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Tet 16:49 ,

Shitet

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Tet 15:15 ,

Shitet golf 7

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Sht 07:52 ,

Qmimi esht fix, ndrrim nuk ka

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 20:15 ,

Ventura

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 18:37 ,

Shitet nderrohet

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Gush 18:24 ,

Mercedes E320 dizel

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 10:12 ,

Okazjon Jaguar

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Gush 16:32 ,

Vetur

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Korr 19:42 ,

Shes veturen Mercedes Benz 320

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Korr 23:38 ,

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Korr 19:47 ,

Golf 4

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 07:09 ,

She's ose ndroj pezho ngjendje tmir

550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 14:51 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 12:09 ,

Audi A4 2014

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ventura | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione