nissan qashqai | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe nissan qashqai,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj nissan qashqai Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 11:30 ,

NISSAN QASHQAI 4x4

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:10 ,

NISSAN QASHQAI+2 2.0DCI 4x4 150PS AUTOMATIK 7 ULSE

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 08:22 ,

Pjesë për NISSAN QASHQAI 1.6B 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Qer 15:31 ,

Vetura Nissan Qashqai

2 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
10 Qer 15:31 ,

Nissan Qashqai

2 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
10 Qer 15:31 ,

Makina Nissan Qashqai

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
10 Qer 12:19 ,

Nissan Qashqai me 7 Ulese Dizel 2.0 me 150 kf 4X4

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Maj 21:20 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Maj 00:32 ,

PJES PER NISSAN QASHQAI +2 DIZEl 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Maj 13:30 ,

Nissan Qashqai 2.0 DCI 2008 4X4

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Maj 19:11 ,

#Nissan Qashqai 2.0 DCI 4WD 2013 me dogan

12 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 23:29 ,

NISSAN QASHQAI PANO.360⁰KAM.FULL

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
27 Pri 14:32 ,

Nissan QASHQAi 1.3 benzin

23 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Pri 13:35 ,

Nissan Qashqai +2

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 14:29 ,

Makina Nissan Qashqai

2 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
24 Mar 15:26 ,

NISSAN QASHQAI

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 07:10 ,

Sprinter 416

5 555 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Jan 12:36 ,

NISSAN QASHQAI +2

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Jan 09:30 ,

Nissan Qashqai 2.0 dizel Automatic 4x4

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 11:57 ,

Nissan Qashqai 1.6 D

20 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 21:47 ,

Nissan Qashqai 20101.5 dizel

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Jan 05:09 ,

Nissan Qashqai 2.0 Dizel Automatik 4x4

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 01:14 ,

Nissan Qashqai importuar nga jasht rks

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 10:26 Shitorja ,

Nissan Qashqai Çmimi me doganë 12.350€

12 350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 10:26 Shitorja ,

Nissan Qashqai Çmimi me doganë 12.350€

12 350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 10:13 Shitorja ,

Nissan Qashqai Çmimi me doganë 12.350€

12 350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 10:13 Shitorja ,

Nissan Qashqai Çmimi me doganë 12.350€

12 350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 10:13 Shitorja ,

Nissan Qashqai Çmimi me doganë 12.350€

12 350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 10:13 Shitorja ,

Nissan Qashqai Çmimi me doganë 12.350€

12 350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 10:13 Shitorja ,

Nissan Qashqai Çmimi me doganë 12.350€

12 350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 10:13 Shitorja ,

Nissan Qashqai Çmimi me doganë 12.350€

12 350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 10:05 Shitorja ,

Nissan Qashqai Çmimi me doganë 12.350€

12 350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 10:05 Shitorja ,

Nissan Qashqai Çmimi me doganë 12.350€

12 350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 10:05 Shitorja ,

Nissan Qashqai Çmimi me doganë 12.350€

12 350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 21:58 Shitorja ,

Nissan Qashqai Çmimi me doganë 12.350€

12 350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 16:06 ,

▪︎Shitet Audi A8, Ndrrohet me Xhip

14 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Sht 14:05 ,

Shitet mercedes 240 karavan

900 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 21:05 ,

Nissan Qashqai

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 16:43 ,

Nissan qashqai 2.0 full extra

8 750 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Gush 14:51 ,

Nissan Qashqai

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 22:01 ,

Rent A Car “genti” PEJE

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj nissan qashqai | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione