t | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 14:07
Linku:
,

Peugeot 3008 2.0HDI 165Ps PremiumPack 1 Vjet RKS

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 16:13 ,

Golf 7 sportsvan 2.0 tdi allstar viti 2016 i sapo doganuar

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:07 ,

Golf 20gti

18 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:32 ,

Porsche boxster

Viti: 2003
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 15:22 ,

Automatik-Tiptronik Golf 4,1.9 T(DI),Rks:20.05.2021,Tip-Top.

3 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:17 ,

Opel Astra H 1.9 Cdti 150ps

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:16 ,

Opel Insignia 2.0 CDTI Viti 2011 Automatik RKS

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:02 ,

mercedes 190 2.0 dizell rks 7 muaj 88

1 150 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:57 ,

Leshohet me qira ne Dardani

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 14:57 ,

Vw Golf 4 1.9TDI 74Kw

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:55 ,

Mercedes Benz

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:55 ,

Mercedes

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:49 ,

Mercedes-Benz 200D rks deri 27.11.2021

1 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:36 ,

Shitet lopa

1 150 EUR

Sot 14:28 ,

Kuzhina dhoma kompenzim me vetur

11 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:26 ,

She's ose ndroj leksus ndrim me kombi boj

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:07
Linku:
,

Peugeot 3008 2.0HDI 165Ps PremiumPack 1 Vjet RKS

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:06 ,

Opel Combo 1.7 DI

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:48 ,

Renalut trafic

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:37 ,

Vw toran 1i9 pikap lkv

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim