vw polo | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

25 Sht 19:01
Linku:
,

POLO 1.6 TDI 2018 full 60.000km full kasko

14 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
25 Sht 13:00
Linku:
,

Banesë me qira në Ulpianë

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
25 Sht 17:26
Linku:
,

OPEL TIGRA Nrrim me bmw shtoj pare

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 21:13 ,

SHES PEZHO 207 1.4 HDI GJENDJE PERFECTE RKS

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:11 ,

OPEL ASTRA G 2.0 DTI ULSE ME NXEMJE 10 MUJ RKS

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim