Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura HTC Të gjitha në Kosovë

10 , 53
100 , 1
7 Mozart , 27
7 Pro , 10
8XT , 19
Amaze 4G , 11
Desire , 82
Desire 200 , 15
Desire 310 , 20
Desire 320 , 16
Desire 510 , 50
Desire 626 , 19
Desire 816 , 19
Desire C , 9
Desire HD , 35
EVO 3D , 2
iPhone 4 , 1
One (M7) , 215
One (M8) , 209
One A9 , 27
One M8s , 13
One M9 , 105
One Max , 11
One mini , 21
One mini 2 , 17
One S , 17
One X , 53
One XL , 6
Sensation , 41
Wildfire , 13

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | HTC | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

08 Mar 18:25 Telefona celular , Rahovec

Telefon

100 EUR

07 Mar 17:34 Telefona celular , Prizren

HTC M7. 40€

40 EUR

06 Mar 23:32 Telefona celular , Ferizaj

Htc one m9

155 EUR Price Reduced

04 Mar 23:32 Telefona celular , Burim

Shes htc m8 one urgjent

110 EUR Price Reduced

01 Mar 13:37 Telefona celular , Prishtinë

HTC M9 32 GB

120 EUR

28 Shk 12:16 Telefona celular , Klinë

HTC 320

50 EUR Price Reduced

27 Shk 00:30 Telefona celular , Pejë

Shes HTC one m8

115 EUR

22 Shk 19:57 Telefona celular , Viti

htc one a9

150 EUR

21 Shk 22:10 Telefona celular , Vushtrri

Htc

190 EUR

17 Shk 15:30 Telefona celular , Besianë

HTC p8

100 EUR

16 Shk 21:04 Telefona celular , Ferizaj

HTC Desire 10 lifestyle

220 EUR

16 Shk 18:44 Telefona celular , Mitrovicë

HTC 320

35 EUR

15 Shk 13:46 Telefona celular , Prishtinë

SHES DY HTC 626G 16GB

20 EUR Price Reduced

12 Shk 11:31 Telefona celular , Prizren

Htc oneM8

90 EUR

11 Shk 16:59 Telefona celular , Prishtinë

htc one m8

130 EUR

09 Shk 22:36 Telefona celular , Prishtinë

Shes HTC

45 EUR

08 Shk 20:57 Telefona celular , Ferizaj

HTC

80 EUR

05 Shk 17:40 Telefona celular , Lipjan

Shes telefonin HTC

25 EUR

31 Jan 23:08 Telefona celular , Pejë

HTC one m7

100 EUR

29 Jan 20:51 Telefona celular , Prishtinë

Shitet HTC 32 GIGA

170 EUR

29 Jan 06:23 Telefona celular , Gjakovë

htc m8

90 EUR Price Reduced

28 Jan 13:27 Telefona celular , Prishtinë

Htc One M9

150 EUR

28 Jan 11:06 Telefona celular , Burim

HTC

80 EUR

28 Jan 10:54 Telefona celular , Prishtinë

htc one m8 per pjese

45 EUR

27 Jan 19:58 Telefona celular , Prishtinë

Shes Htc me defekte

15 EUR

26 Jan 16:49 Telefona celular , Prizren

HTC ONE MINI 2

90 EUR

25 Jan 20:25 Telefona celular , Drenas

Shitet Telefoni HTC

170 EUR

25 Jan 14:27 Telefona celular , Prishtinë

HTC ONE QUIETLY BRILLANT

45 EUR

24 Jan 16:17 Telefona celular , Pejë

Htc

75 EUR

23 Jan 00:20 Telefona celular , Mitrovicë

HTC ONE X

20 EUR

20 Jan 20:16 Telefona celular , Pejë

HTC

80 EUR

20 Jan 19:56 Telefona celular , Burim

Htc

80 EUR

19 Jan 08:55 Telefona celular , Gjakovë

htc m8

140 EUR

18 Jan 11:29 Telefona celular , Prishtinë

HTC M8

140 EUR

16 Jan 14:35 Telefona celular , Prishtinë

Htc

15 Jan 22:15 Telefona celular , Prishtinë

Htc one m8

120 EUR

14 Jan 09:21 Telefona celular , Pejë

Htc

80 EUR

13 Jan 20:47 Telefona celular , Prishtinë

Shes HTC ONE M7 32GB

60 EUR

13 Jan 16:25 Telefona celular , Pejë

Htc

80 EUR

13 Jan 00:16 Telefona celular , Ferizaj

Htc m8 one

80 EUR

09 Jan 19:23 Telefona celular , Ferizaj

Shes HTC One M8

180 EUR

08 Jan 14:27 Telefona celular , Kaçanik

Shitet ndrrohet

140 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | HTC | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione