Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Ford | S-Max

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford S-Max | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Mar 17:57 Vetura , Pejë

Fordi

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 00:22 Vetura , Ferizaj

FORD S-MAX 2017 ME 7 ULSE 4x4 Sapo ardhur

12 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 17:32 Vetura , Ferizaj

Ford S-Max 2.0Diesel 2017 4x4 7Ulse

14 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 11:50 Vetura , Ferizaj

Besnik

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 15:01 Vetura , Prishtinë

Shitet Ford S Max

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 16:43 Vetura , Prishtinë

Ford S-max

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Jan 12:58 Vetura , Burim

Kombi kerr traktor

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Jan 23:20 Vetura , Gjakovë

Ford S Max

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 23:17 Vetura , Gjakovë

shitet vetura Ford S Max

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 08:59 Vetura , Mitrovicë

Pikap ford

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Dhj 23:25 Vetura , Lipjan

Shtie vetura ne gjendje te rregull serviset koplet me goma

990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Nën 14:51 Vetura , Ferizaj

Shes Ford S-Max viti 2011 disel 2.0 me RKS.

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 14:50 Vetura , Pejë

Ford S-max

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 10:23 Vetura , Gjilan

Ford tranzit

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 11:16 Vetura , Ferizaj

Shes Ford S-Max viti 2011 disel 2.0 Automatik RKS.

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 23:50 Vetura , Pejë

Shitet vetura

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Sht 18:06 Vetura , Ferizaj

Shes Ford S-Max viti 2011 Automatik 2.0 diesel.

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 23:00 Vetura , Viti

FORD 2.0 dtci

11 750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Qer 22:31 Vetura , Viti

Ford

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 11:27 Vetura , Skenderaj

Shitet Ford S-Max me Targa te Huaja

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Shk 18:06 Vetura , Pejë

Ford S-Max viti 2011 i posa Doganuar 7 ulese

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Jan 11:11 Vetura , Prishtinë

Ford s-max 2.0dizell viti 2011

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Jan 23:44 Vetura , Prishtinë

Ford s-max 2.0dizell viti2011 sapo doganuar

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Dhj 15:11 Vetura , Prishtinë

Ford s-max

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 11:30 Vetura , Drenas

Shitet Ford

2 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Gush 19:26 Vetura , Pejë

Ford Smax 2.0 tdi

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 15:27 Vetura , Pejë

Ford S-Max dizel

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 19:55 Vetura , Rahovec

Shitet makina Ford S-Max

4 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Sht 18:34 Vetura , Rahovec

Shitet Vetura

3 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Qer 18:03 Vetura , Rahovec

Shitet FORD S MAX

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 14:48 Vetura , Ferizaj

Shitet

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 01:20 Vetura , Prizren

Shitet Ford

5 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 18:24 Vetura , Pejë

FORD S MAX

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 12:22 Vetura , Mitrovicë

shes ford tranzit turbo dizell 2.5

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Dhj 09:12 Vetura , Ferizaj

Ford

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Nën 08:26 Vetura , Prishtinë

shitet ndrrim me vetur rks

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Sht 23:24 Vetura , Pejë

Ford s-max

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 18:55 Vetura , Pejë

Ford S-max

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 13:14 Vetura , Prishtinë

UShit Nga AS Bunaa

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Mar 11:27 Vetura , Vushtrri

Ford S max pa dogan

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 15:27 Vetura , Vushtrri

Ford S max pa dogan

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 11:48 Vetura , Malishevë

Ford S-Max 1.8 me 7 ulse

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Tet 17:55 Vetura , Gjilan

Shitet Fordi S Max ne gjendje shum te mir

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Tet 18:25 Vetura , Ferizaj

Ford s max 7 ulse

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 14:21 Vetura , Burim

Ford S-max

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 21:50 Vetura , Gjilan

Shitet Fordi ose ndrrohet shtoje pare urgjent

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Gush 20:11 Vetura , Therandë

Ford s-Max 2016

27 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Gush 21:20 Vetura , Ferizaj

shitët

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Gush 16:38 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet ford s max

11 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Pri 21:04 Vetura , Gjilan

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford S-Max | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione