Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | 416

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 416 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Nën 17:23 Vetura , Viti

Mercedes 412 MINIBUS shitet

7 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Gush 21:10 Vetura , Burim

Mercedes sprinter

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Gush 21:27 Vetura , Ferizaj

Mercedes-Benz

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Qer 01:23 Vetura , Dragash

Minibus

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 12:21 Vetura , Gjilan

Mercedes 412D 2.9 dizel NDRRIM ME VETUR

7 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 08:39 Vetura , Vushtrri

AUTO BARTJE 24//7 ONLINE.

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Nën 11:46 Vetura , Vushtrri

shitet minibus ne gjendje te mir 409D 17 ulse librez boj edh

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Nën 22:36 Vetura , Vushtrri

Minibus Mercedes 410 Me Klim

5 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Nën 20:12 Vetura , Ferizaj

Shitet minibusi

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Qer 23:06 Vetura , Pejë

Shitet camioni Mercedes sprinter 2004/416

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 19:15 Vetura , Vushtrri

Kombi per udhtar

12 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Pri 12:47 Vetura , Prizren

Mercedes 416

8 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
29 Mar 15:37 Vetura , Besianë

Mercedes-Benz 416 CDI

9 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Mar 14:26 Vetura , Therandë

Shitet sprinteri 416 cdi

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: > 500 000
17 Mar 06:03 Vetura , Shtime

Shitet

850 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Mar 10:15 Vetura , Fushë Kosovë

Shes kamjoneteten Mercedes-Benz 410

3 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 07:00 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes 410 Diesel

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Jan 16:59 Vetura , Therandë

Shitet kombi sprinter 416

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: > 500 000
17 Jan 13:12 Vetura , Therandë

Shes sprinter 412

3 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Dhj 12:12 Vetura , Therandë

Shitet kombi sprinter 416 cdi

9 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: > 500 000
26 Tet 16:24 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz 416 CDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
07 Korr 10:10 Vetura , Prishtinë

Mercedes.310.Dizel.Me Uls.Ne Aksion.

1 999 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 22:38 Vetura , Prishtinë

Shitet Minibusi Mercedes benz

16 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 18:49 Vetura , Prizren

mercedes benz 416cdi

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Dhj 13:56 Vetura , Prizren

Sprinter

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Nën 17:38 Vetura , Prishtinë

Mercedes Dizel.Viti.98.Me Klim Me Uls Ne Aksion.

9 299 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Nën 15:23 Vetura , Ferizaj

Shitet sprinteri me dopell guma

4 999 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Sht 11:18 Vetura , Besianë

Mercedes spriter 416

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Sht 18:29 Vetura , Ferizaj

shitet kamioneta ose ndrrohet me naj kerr

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Jan 12:54 Vetura , Ferizaj

kombi mercedes benz

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 19:42 Vetura , Pejë

Shitet kamjoneta mercedes sprinter 413 cdi

7 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Nën 09:47 Vetura , Prishtinë

Mercedes-Benz 211 cdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Nën 09:12 Vetura , Prizren

Shitet Minibus 410-Dme Super-Gjendje

2 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
06 Nën 17:14 Vetura , Prizren

Shitet Minibus 410-Dme

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
15 Tet 10:34 Vetura , Ferizaj

Sprinter

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Sht 00:50 Vetura , Prizren

Sprinter

6 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Gush 15:45 Vetura , Prishtinë

Mercedes

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 20:31 Vetura , Prizren

416cdi

7 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 18:03 Vetura , Lipjan

Kamjon net

1 850 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Jan 19:48 Vetura , Prishtinë

Sprinter

130 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
04 Jan 14:37 Vetura , Ferizaj

Mercedes-benz

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Gush 22:20 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes Benz

10 600 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
21 Korr 17:22 Vetura , Prishtinë

Shitet sprinteri

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 20:02 Vetura , Ferizaj

Ushit flm merrjep shmercedes sprinter 412D u shit

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Jan 12:19 Vetura , Prizren

Mercedes benz

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 20:39 Vetura , Malishevë

Shlep Mercedes

11 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 13:26 Vetura , Pejë

Mercedes 409D

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Gush 16:20 Vetura , Prishtinë

shes sprinterin 416

20 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 416 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione