Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Nissan | Primastar

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Nissan Primastar | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

15 Jan 07:04 Vetura , Besianë

Nissan Primastar

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Dhj 19:49 Vetura , Prishtinë

NISSAN PRIMASTAR

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 13:50 Vetura , Deçan

Shitet nissan primastar super i rujtun!!!!

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Sht 23:54 Vetura , Gjilan

Nissan Primastar 100 dci 1.9 , kombi

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 18:08 Vetura , Gjilan

Nissan Primastar dci 100 1.9 , kombi

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 15:42 Vetura , Prishtinë

Nissan Primstar Opel Vivaro 1.9 Diesel Timpn Anglez

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
05 Pri 14:12 Vetura , Ferizaj

Nissan Primastar

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Mar 21:49 Vetura , Ferizaj

Nissan primastar 2009

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 09:13 Vetura , Prizren

nissan

3 700 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 10:37 Vetura , Gjakovë

Nisan primastar

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 08:33 Vetura , Gjakovë

Shes Nisan vivaro

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 22:17 Vetura , Gjilan

Nissan 2003 kombi

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Gush 10:38 Vetura , Ferizaj

Nissan primastar

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Korr 15:23 Vetura , Vushtrri

Shitet kombi 2010 nisan primastar

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Maj 19:07 Vetura , Gjilan

Nissan Primastar 2.0 Dci90

4 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 19:33 Vetura , Prishtinë

Shes kombi Nissan Primastar 1.9, 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 11:40 Vetura , Fushë Kosovë

Nissan Primastar

2 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 14:55 Vetura , Fushë Kosovë

Nissan primastar dizell

2 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 18:30 Vetura , Prizren

NISSAN PRIMASTAR 2.0dci 2010

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 13:22 Vetura , Lipjan

Kombi Nissan F4 Primastar me tri ulse

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 16:47 Vetura , Therandë

Nissan Primastar dCi

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 16:23 Vetura , Ferizaj

Nissan Primastar

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Tet 21:52 Vetura , Rahovec

nissan primastar

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Tet 23:16 Vetura , Prishtinë

Nissan primastar 1.9 dci

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Sht 12:58 Vetura , Mitrovicë

Nissan Primastar

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Korr 11:00 Vetura , Gjakovë

Nissan Primastar DCI 115

04 Korr 11:26 Vetura , Rahovec

nissan kombi

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Qer 17:57 Vetura , Burim

Nissan primastar

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 19:53 Vetura , Besianë

Kombi Nissan Primastar

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Qer 18:33 Vetura , Gjilan

Kombi Nissan

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 16:54 Vetura , Gjilan

Komb Nissan

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 20:48 Vetura , Gjilan

Shes Kombin NISAN Primastar shum i rujtun

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 16:15 Vetura , Dardanë

Nissan Primastar 2.0 115 Dci

2 950 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Tet 19:04 Vetura , Prishtinë

shitet nisan primastar

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Tet 20:24 Vetura , Ferizaj

Shitet nissan

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Sht 19:52 Vetura , Besianë

Shitet nissan primastar 2.2 dizel 2007

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 12:01 Vetura , Prishtinë

nissan prima star

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 18:41 Vetura , Gjakovë

nissan primastar

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Qer 21:30 Vetura , Gjilan

Nissan Primastar dizel

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 15:14 Vetura , Besianë

Shitet kombi Nissan primastar me motor 2.2 diesel

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 19:05 Vetura , Mitrovicë

Nissan Primastar 1.9

3 700 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 14:58 Vetura , Mitrovicë

Nissan Primastar

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 00:00 Vetura , Gjilan

Nissan Primastar

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 16:25 Vetura , Dardanë

Shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Shk 11:01 Vetura , Gjilan

Kombi Nissan

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Shk 13:10 Vetura , Dardanë

Shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Jan 13:18 Vetura , Gjilan

Kombi ne shitje

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Nën 11:15 Vetura , Mitrovicë

Nisan primastar 2006

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Gush 21:25 Vetura , Mitrovicë

Nissan

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Gush 12:42 Vetura , Klinë

Nissan primastar mundsi ndrrimi me vetur automati

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Nissan Primastar | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione