Opel corsa c | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Opel , 524
Audi , 207
BMW , 180
Peugeot , 72
Fiat , 67
Renault , 66
Ford , 56
Citroën , 42
Seat , 34
Jeep , 18
Škoda , 15
Smart , 12
Toyota , 11
Alfa Romeo , 11
Hyundai , 11
Mazda , 8
Kia , 6
Volvo , 6
Chevrolet , 6
Nissan , 5
MINI , 5
Porsche , 5
Chrysler , 4
Rover , 4
Honda , 4
Lancia , 4
Ssangyong , 3
KTM , 3
Suzuki , 2
Acura , 2
Aixam , 2
Isuzu , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Jaguar , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
MG , 1
Daihatsu , 1
Subaru , 1
18 Jan 11:43
Linku:
Shitorja ,

BMW F20 116i Sport Line

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 23:45 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 1 VIT RKS PERFEKT

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:33 ,

SHES PIKAPIN OPEL COMBO 1.7 DTI 2004 = 2.200 euro

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:32 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005=2.300 euro

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:31 ,

SHES 4 GOMA PER KOMBA 195/65/16 C

85 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 23:17 ,

Kamer Sondë 2M, Endoscope Camera 2MP

29 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 23:16 ,

Shitet pezho partner, Peugeot Partner pikap

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:14 ,

Pollo 1.4 e posa doganuar 2017

8 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 23:14 ,

Audi A4 TDI 2.0 2013 Automatik Me Bitcoin

14 500 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:13 ,

Vw Golf VII

13 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:13 ,

Toyota Auris

6 000 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 23:13 ,

PTZ IP Camera 3MP, 4X Zoom, PoE, Dhuratë 32GB SD Card

89 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 23:12 ,

VW Tiguan 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 4Motion 12/2008

9 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:12 ,

Passat DSG 2.0TDI

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:07 ,

Shes VW Tiguan 2.0 TDI 4 Motion DSG 150 mi KM

25 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:49 ,

Fiat Punto 1.2 Benxin me klim 9 muaj RKS

1 550 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:48 ,

Renault Megane 1.9 Diesel 2004

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:48 ,

Golf VI 2.0 TDI 2009

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:48 ,

Audi a8L 4.2 TDI 2010

19 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:46 ,

Mercedes-Benz GLK 320 CDI 4Matic

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:45 ,

VW GOLF 7 2.0 TDI Highline

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:42 ,

Vw golf 7 2.0 TDI-DSG automatik viti 2015

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:42 ,

Vw golf 6 2.0 TDI 140ps-LLEDA-highline viti 2011

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:38 ,

- Volkswagen Golf 6 - TDI-1.6-DSG-i Sapo DOGANUAR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:38 ,

- Volkswagen CADDY - 1.9-TDI-2007-i Sapo DOGANUAR

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:37 ,

-Volkswagen Golf 6 - TDI-2.0- Full-Opsione —— 1 Vit RKS

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:37 ,

Sensor zëri, rrymë 220V për fikje/ndezje të dritës

12 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 22:37 ,

Micro SD Card 512GB karte memorje high speedU3

39 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 22:36 ,

Shiten Karrikat Per Golf 5

75 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 22:33 ,

Pasat

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:26 ,

Smart TV Box Android 10.0 4K 4GB RAM 32GB ROM

59 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 22:25 ,

AnyCast M2 Plus WiFi Display Dongle 1080P

19 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 22:25 ,

Kamer e fshehtë SQ11 Full HD 2MP 1080P, Dhuratë 32GB SD Card

19 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:20 ,

IP Camera PTZ, me rezolucion 8MP 4K, Dhuratë 32GB SD Card

79 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 22:19 ,

PoE IP Camera e jashtme 8MP 4K UHD, Dhuratë 32GB SD Card

99 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 22:16 ,

Çelës me 2 dalje dhe me pult për paisje me rrymë 220V

22 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:16 ,

Kamer Makine DVR Full HD 1080P, Dhuratë SD Card 32GB

39 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 22:16 ,

PTZ IP Camera 8MP 4K, 5X Zoom, PoE, SD Card 32GB Dhuratë

125 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:09 ,

BMW X1 2012 X-Driver I Doganuar ����

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:08 ,

MISECU 5MP NVR PoE, Mikrofon dhe Altoparlant 500GB hard disk

390 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 22:08 ,

Kohëmatës i programueshëm për ujitje automatike

59 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 22:08 ,

Llampë shumëngjyrëshe RGB LED inteligjente me WiFi 15W

19 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 22:08 ,

Llampë LED inteligjente me WiFi 15W

12 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 22:08 ,

Detektor tymi dhe zjarri 85db

19 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:08 ,

Detektor me Wi-Fi i rrjedhjeve të ujit

29 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:08 ,

Sonoff DW2, Sensor alarmi me WiFi për dyer/dritare

22 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:08 ,

SONOFF 4CHR3 siguresë me WiFi inteligjente me 4 dalje

39 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 22:07 ,

SONOFF 4CHR3 PRO, siguresë me WiFi inteligjente me

49 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999


Në fillim