Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

RENAULT - Vetura Të gjitha në Kosovë

Renault , 11711
VW Volkswagen , 1196
Opel , 343
Audi , 302
BMW , 225
Peugeot , 119
Ford , 97
Citroën , 86
Fiat , 74
Seat , 35
Land Rover , 27
Alfa Romeo , 26
Škoda , 25
Nissan , 20
Hyundai , 20
Toyota , 19
Dacia , 16
Volvo , 16
Mitsubishi , 15
Jeep , 14
Acura , 11
Smart , 11
Mazda , 10
MINI , 10
Rover , 9
Lancia , 9
Kia , 8
Chrysler , 7
Dodge , 6
Honda , 6
Daihatsu , 6
Suzuki , 5
Alpina , 5
Chevrolet , 4
Jaguar , 3
MG , 3
Aixam , 3
KTM , 3
Lada , 2
Plymouth , 2
Ssangyong , 2
Pontiac , 2
Daewoo , 2
Isuzu , 1
DeTomaso , 1
Zastava , 1
Lincoln , 1
Artega , 1
Subaru , 1
Tata , 1
Lexus , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe RENAULT,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj RENAULT Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:15
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:20
Linku:
Vetura , Pejë

Golf 6 GTD DSG

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:24
Linku:
Vetura , Prishtinë

FORD FOCUS 2014 1.6 DIESEL NGA ZVICRRA

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:50
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:13
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 20:13 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

VW BMW BLEJM VETURA DEFEKT ��049/66 04 54��DIZNE AKSIDENT

14 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Online
Sot 20:12 Vetura , Prishtinë

Mercedes GL 350 Facelift

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:10 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI 2007 me klim

3 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:08 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI MOTORR JAPAN MODELI COSMO RKS 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:08 Vetura , Prishtinë

Reno Clio RKS 10 muaj

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:08 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:59 Vetura , Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:59 Vetura , Prishtinë

Blej vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:58 Vetura , Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:50 Vetura , Prishtinë

AUDI A5 50 TDI QUATTRO 3xSline I DOGANUAR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:50 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:50 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:46 Vetura , Besianë

BNW X5 4.4 M-power 650ps RKS

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:34 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:31 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:20 Vetura , Pejë

Golf 6 GTD DSG

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:15 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:13 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:13 Vetura , Drenas

Renault clio 1.9disel

1 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:08 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:08 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:05 Vetura , Prishtinë

AUDI Q5 2.0 TDI 170PS ALLROAD AUTOMATIK I DOGANUAR

14 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:54 Vetura , Pejë

Opel Kadet 1.3 Benxin RKS

590 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 18:43 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:42 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:31 Vetura , Prishtinë

BMW 1F20 2.0diesel AUTOMATIK

14 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:14 Shitorja Vetura , Ferizaj

Renault Megan III(BOSE)1.6 DCI 130ch

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:12 Shitorja Vetura , Gjilan

Renault Megane Scenic 1.6 Dizel BOSE

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:59 Vetura , Prishtinë

Mercedes S Class 320 CDI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:56 Vetura , Prishtinë

SKODA FABIA FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

8 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:56 Vetura , Prishtinë

CITROEN C4 1.6 E-HDI 141.000KM I DOGANUAR 2013

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:56 Vetura , Prishtinë

VW POLO FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

7 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:56 Vetura , Prishtinë

OPEL CORSA D FACE LIFT 166.000 KM I DOGANUAR 2014

7 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:56 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 E-HDI AUTOMATIK RKS 2011

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:56 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

15 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:50 Vetura , Ferizaj

Renault Megane 1.9 Dizell

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:49 Shitorja Vetura , Prishtinë

Reno Megane automatik 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:42 Vetura , Prishtinë

BMW X1 SDRIVE 2.0 - RKS - VITI 2013 -

10 450 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:39 Vetura , Vushtrri

Shes Renault Scenic 1.6Benzin Automatik Rks Klim Viti 2003

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:39 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 2.0 - AUTOMATIK - VITI 2012 -

9 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:38 Vetura , Prishtinë

Seat Ibiza 1.6 tdi - RKS - viti - 2012

6 550 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:24 Shitorja Vetura , Ferizaj

RENAULT CLIO 1.5 DCI AUTOMATIK ME DOGAN

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:22 Vetura , Mitrovicë

Renault Espace 2.0 benzin, Pa Dogan

570 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:54 Vetura , Prishtinë

VW CADDY 1.9 TDI 1 VIT RKS 2010

4 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:48 Vetura , Prishtinë

CITROEN DS4 1.6 e-HDI Viti 2015 me Dogane

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:43 Vetura , Gjilan

RENAULT CLIO 2012 1.5dci

7 350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:36 Vetura , Pejë

Opel Corsa 1.4 Benxin Automatik Per Pjese

699 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:32 Vetura , Pejë

Per Pjes Renault Megane 1.5 Diesel viti 2006 i aksidentuar

650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:06 Vetura , Pejë

Renault

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj RENAULT | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Renault clio në kategorinë Vetura | Renault | Grand Espace
  • Renault në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • renault në kategorinë Vetura | Land Rover
  • Renault në kategorinë Vetura | Chevrolet | Aveo
  • Renault clio në kategorinë Vetura | Renault
  • REnault në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • renault në kategorinë Vetura | Renault | Wind
  • Renault Laguna në kategorinë Vetura | Fiat | Stilo
  • Renault në kategorinë Vetura | Opel
  • renault në kategorinë Vetura | Opel | Insignia

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione