Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 1380
Aixam , 409
Alfa Romeo , 1984
Alpina , 347
Artega , 163
Audi , 17130
BAIC , 10
Bentley , 66
BMW , 14788
Brilliance , 26
Bugatti , 60
Buick , 24
Cadillac , 87
Chevrolet , 680
Chrysler , 580
Citroën , 6750
Corvette , 22
Dacia , 250
Daewoo , 323
Daihatsu , 54
DeTomaso , 6
Dodge , 190
Ferrari , 63
Fiat , 7840
Ford , 7592
GMC , 64
Great Wall , 18
Grecav , 11
Honda , 351
Hummer , 47
Hyundai , 1642
Infiniti , 32
Isuzu , 40
Jaguar , 274
Jeep , 845
Kia , 1210
KTM , 24
Lada , 159
Lancia , 289
Land Rover , 1491
Landwind , 3
Lexus , 33
Ligier , 8
Lincoln , 48
Lotus , 8
Maserati , 27
Maybach , 7
Mazda , 772
Mercedes-Benz , 24038
MG , 70
MINI , 666
Mitsubishi , 975
Morgan , 8
Nissan , 1759
NSU , 10
Opel , 23656
Peugeot , 9943
Piaggio , 24
Plymouth , 7
Pontiac , 18
Porsche , 230
Proton , 17
Renault , 11734
Rover , 421
Saab , 175
Seat , 2682
Škoda , 2122
Smart , 973
Spyker , 3
Ssangyong , 156
Subaru , 55
Suzuki , 388
Talbot , 3
Tata , 50
Toyota , 1173
Trabant , 6
Triumph , 5
TVR , 50
UAZ , 8
VW Volkswagen , 71675
Volvo , 1019
Wartburg , 20
Wiesmann , 36
Yugo , 22
Zastava , 56

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Sot 05:21
Linku:
,

Golf 7 GTD

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:13
Linku:
Shitorja ,

VW Golf 7 – 2.0 TDI

9 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 16:09
Linku:
,

Opel Astra 1.9 cdti

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:13
Linku:
Shitorja ,

Peugeot 2008 – 1.6 e-HDI AUTOMATIK

9 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:38
Linku:
,

Nissan Navara 2.5 dizell 2005 89xxxkm te kaluara

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999

Sot 21:29 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:29 ,

Astra 2011 1.7 EcoFlex Dizell <PA DOGAN> QMIMI 3800 € FIX

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:29 ,

AUDI A6 Quattro 3.0 Tdi v6 Regjistrim 1 Vit Automatik

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:29 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:29 ,

PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION DSG Targa GJERMANIS 2018

11 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:29 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:29 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:29 ,

Citroen C5 2.7 Dizel Automatik v.p.2008 Rks 10 Muj

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:29 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:29 Shitorja ,

BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN VW AUDI

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:29 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:29 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 21:29 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:29 ,

Opel Modeli: Vectra 1.8i AUTOMATIC!!!!

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:29 ,

Golf 4 1.6b SR RKS

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:29 Shitorja ,

⚠️⚠️BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE DEFEKT ⚠️⚠️

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 21:28 ,

BMW X3 3.0D AUTOMATIK

5 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:28 ,

SHITET

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:28 ,

Citroen c3

3 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:28 Shitorja ,

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK 2014 / ME DOGAN

13 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:28 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER) (PAGESA CASH OS

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:28 Shitorja ,

VW PASSAT B8 1.6 TDI AUTOMATIK 2016 / ME DOGAN

12 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:28 Shitorja ,

BMW 218D AUTOMATIK 2014 ME DOGAN

13 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:28 ,

Citroen Berlingo 1.6 Dizel Me 5 Ulse v.p.2009 Rks 6 Muj

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:27 ,

RENAULT MEGANE 1.5 DIZELL 110PS FACELIFT PA DOGAN VITI 2014

4 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:27 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:27 ,

Range Rover Vogue 4.4Hse AUTOBIOGRAPHY 180.000Km 2015 "

45 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:27 ,

Audi A4 2.0 Dizel Automatik me Dogan Rks nje vit

20 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:27 ,

ASTRA GTC *PA VREJTJE* VITI 2012 RKS 1 VIT

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:26 ,

SHITET OPEL CORSA 1.3 CDTI DIZEL VITI 2005 RGJISTRIM 8 MUAJ

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:26 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 21:26 Shitorja ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKT DHE NE RREGULL

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:25 ,

Bmw x3 2.0 Dizel Automatik sapo doganum rks nje vit

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:25 ,

Yamaha 1300 MidnightStar viti 2012 RKS���� *ÇMIMI FIX*

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 21:25 ,

Shes Opell Zafir 2.0 dizell 7 ulse

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:25 ,

Shes ose ndrroj Audi A6 Quattro Automatik

5 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:24 ,

Shes BMW 530 3.0 Dizell Automatik

5 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:24 ,

Shes ose ndrroj Audi A6 Quattro Automatik rks 1 vit

5 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:23 ,

Touran 1.6 TDI BLUEMOTION 2013

5 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione