Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Škoda | Praktik

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Škoda Praktik | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Mar 17:31 Vetura , Ferizaj

Skoda 1.4 tdi Rks 5 muj

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 07:53 Vetura , Ferizaj

Skoda pikap 1.4 Tdi Rks

1 EUR

17 Mar 21:58 Vetura , Gjakovë

Skoda

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 14:33 Vetura , Malishevë

shes skoden

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 07:46 Vetura , Prizren

skoda

3 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 07:36 Vetura , Prizren

Skoda 1.6 D

3 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 07:31 Vetura , Prishtinë

Shkoda 1.6 tdi Tip Top Me Klim

3 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 00:07 Vetura , Prizren

skoda 1.6 dizel

3 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 12:12 Vetura , Prizren

Skoda 1.6 dizell

4 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Jan 19:16 Vetura , Fushë Kosovë

Skoda praktik

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Dhj 19:58 Vetura , Prishtinë

i shitur

1 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Nën 11:09 Vetura , Ferizaj

skoda praktik

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Nën 20:58 Vetura , Zveçan

Shitet okazion

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Tet 08:31 Vetura , Prishtinë

Shkoda Praktik 1.2 Dizel

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 22:11 Vetura , Prishtinë

Shitet shkoda e posa ardhur skoda pikapo

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Sht 18:54 Vetura , Prizren

shitet skoda praktik 1.2 benzins

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Sht 18:41 Vetura , Prizren

shitet skoda 1.2 benzins

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Qer 21:29 Vetura , Prizren

Pikap skoda

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Qer 22:52 Vetura , Fushë Kosovë

Skoda 1.4 TDI me klimë

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 17:24 Vetura , Ferizaj

shitet

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Qer 23:33 Vetura , Prishtinë

Skoda pickup 1.4tdi me klime

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 18:55 Vetura , Prishtinë

Skoda Praktik 1.4 TDI klimë

2 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 21:49 Vetura , Prishtinë

Skoda Praktik 1.4TDI

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 15:31 Vetura , Malishevë

Vetura ne shitje

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Mar 17:41 Vetura , Pejë

Pikap Skoda praktik, 1.3TDI 2013 RKS 1 VJET

3 700 EUR

21 Mar 05:01 Vetura , Kaçanik

Skoda Praktik

3 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Jan 22:53 Vetura , Mitrovicë

Skoda Praktik dizel 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 16:45 Vetura , Prishtinë

Skoda Praktik

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Gush 09:01 Vetura , Besianë

Pikap Skoda Praktik 1.4TDI 2007

2 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 14:20 Vetura , Besianë

Skoda Praktik 1.4TDI 2007 PA DOGAN

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 19:42 Vetura , Kastriot

Shes Skoda Praktik

3 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Korr 11:20 Vetura , Gjilan

Shite skoda praktik 1.2 benzin viti 2007

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Korr 17:29 Vetura , Besianë

Skoda praktik 1.4 tdi viti 2007 ME DOGAN TË PAGUAR

2 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 16:27 Vetura , Besianë

Skoda Praktik 1.4TDI V.P 2007 PA DOGAN

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 08:36 Vetura , Ferizaj

shkoda 1.2 benzin viti 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Pri 13:16 Vetura , Klinë

Škoda Romster

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 12:33 Vetura , Prishtinë

skoda praktik pikap 1.4 tdi me dogan

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 23:39 Vetura , Fushë Kosovë

shkoda pikap praktik 2008 me dogan

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 16:20 Vetura , Pejë

ŠKODA PRAKTIK- Pikap

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 16:19 Vetura , Prishtinë

ŠKODA PRAKTIK-PIKAP

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 16:19 Vetura , Rahovec

ŠKODA PRAKTIK-PIKAP

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 16:18 Vetura , Prizren

ŠKODA PRAKTIK-PIKAP

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 16:17 Vetura , Gjakovë

ŠKODA PRAKTIK-PIKAP

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 17:01 Vetura , Prishtinë

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 14:59 Vetura , Prishtinë

SHKODA PRAKTIK 1.4 TDI ME KLIM 2007 ISAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 05:33 Vetura , Gjilan

Skoda praktik 1.4 dizell - kilometrzh te vogel

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Jan 18:49 Vetura , Gjilan

Skoda praktik 1.4 dizell - kilometrzh te vogel

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Dhj 17:57 Vetura , Vushtrri

Shkoda praktik

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Dhj 17:56 Vetura , Pejë

Skoda praktik e sapo ardhur CH

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Dhj 13:52 Vetura , Besianë

Ushit ushit flm

3 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Škoda Praktik | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione