Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Golf Plus

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | VW Volkswagen Golf Plus | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:07 ,

GOLF 6 Plus. 2.0 TDI 2012 185000 km me liber servisi

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:56 Shitorja ,

Golf 6 plus

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:18 ,

golf 5 plus

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:49 ,

Golf 6 plus

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:24 ,

Golf 5+ Goal

3 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:14 ,

GOLF 6PLUS 1.6 TDI 2011 Style

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:02 ,

Golf 5 plus 1.9 tdi viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:01 ,

VW GOLF PLUS 2008 1.9TDI

5 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:41 ,

Golf 6 plus

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:23 ,

Golf 6 Plus 2.0 TDI -Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:51 ,

Blej vetura pa dogan Golf Audi, pasat, (ThaqiAutombiles)

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 11:51 ,

GOLF 6 PLUS 1.6 TDI I SA PO IMPORTUAR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:50 ,

SHITET GOLF 5 1.9 RKS

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:50 ,

GOLF 6 PLUS 2.0 PA DOGAN

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:52 ,

Golf Plus 1.2 Tsi comfort Line

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:27 ,

Golf DSG TDI

123 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:53 ,

Shitet golf 6 plus 2.0.103.kw140.ps DSG Viti 2012.match

11 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 02:07 ,

Golf 5 Plus Automatik 2008 1.9 TDI

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:07 ,

Golf 5 Plus Automatik 2008 1.9 TDI

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:58 ,

GOLF 5 PLUS 1.9 RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:54 ,

Golf 5 Plus

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:56 ,

Golf Plus 5 1.9 TDI

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:53 ,

Shitet golf 6 plus 2.0.103.kw140.ps DSG Viti 2013

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:54 ,

GOLF 6 PLUS - 2010 - CHROME EDITION ����

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:35 ,

GOLF 7+ AUTOMATIK 2015 POSA DOGANUAR - HIGHLINE

11 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:44 ,

Golf V plus 2008 super gjendje

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:34 ,

Golf 5+ TDI

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:20 ,

Golf 6 Plus

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:26 Shitorja ,

VW Golf VI Plus 2.0 TDI-Diesel -12

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:24 Shitorja ,

Volkswagen Golf VI Plus 2.0 TDI-Diesel Automatik -12

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:15 ,

GOLF PLUS 5

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:16 ,

Pjese per VW Golf 5 Plus 1.9 - 2.0 TDI / 2.0 FSI

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Pri 23:35 ,

Golf 6+ DSG

7 150 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Pri 23:16 ,

Shitet Golf V Plus Automatik Dizel 1.9 TDI

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 23:04 ,

Shitetet Golf + 2016

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Pri 23:04 ,

Shitet rimorko per vetur

225 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Pri 20:16 ,

GOLF 6 PLUS 1.6 TDI 2011 I SA PO ARDHUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 17:55 ,

VW GOLF 6 PLUS 1.4 TSI DSG ( 122 ps )

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 14:57 ,

I SHITUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 11:07 Shitorja ,

VW Golf VI+ 2.0Tdi Viti 2010 Rks Veq 7777€

7 777 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 01:37 ,

Shitet vetura Golf Plus (Team)

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Pri 01:37 ,

Shitet Golf Plus

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Pri 17:57 ,

Urgjent shitet Golf 5+

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 13:18 ,

Golf Plus

10 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Pri 08:12 ,

Golf 6+

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Pri 05:33 ,

GOLF 6 PLUS 1.6 TDI-I KUQE BLUEMONTION VITI 2011 DOGAN HOMOL

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | VW Volkswagen Golf Plus | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione