Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Automatic ndrrim - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Automatic ndrrim , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Automatic ndrrim Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 02:41 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

AUDI A3 2.0 TDI S-TRONIC

11 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:25 Banesa  ·  Prizren

NË SHITJE - Banesë 93.64m²

Numri i dhomave: 3
Dje 23:25 Banesa  ·  Prizren

NË SHITJE - Lokale & Banesa

850 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 23:25 Banesa  ·  Prizren

NË SHITJE - Banesë 100m²

850 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 23:24 Banesa  ·  Prizren

NË SHITJE - Banesë në Prizren

Numri i dhomave: 3
Dje 19:22 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW PASSAT B8 2.0 TDI 239ps DSG R-LINE 4MOTION

22 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:18 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

VW TOURAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIC TIPTRONIC

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:59 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

AUDI A3 SEDAN 30TDI S-TRONIK I DOGANUAR 2019

18 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:59 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI I DOGANUAR 5 DYER 2013

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:59 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Prishtinë

MERCEDES C250 CDI AMG LINE AUTOMATIK I DOGANUAR 2016

21 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 8 LIFE 2.0TDI 80.000KM I DOGANUAR 2020

22 300 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 10:59 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Prishtinë

OPEL COMBO 1.3 CDTI 260.000 KM I DOGANUAR 2006

2 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Prishtinë

VW e-GOLF 7.5 ELEKTRIK AUTOMATIK 108.000KM I DOGANUAR 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 10:59 Vetura  ·  Toyota  ·  Aygo  ·  Prishtinë

TOYOTA AYGO 1.0 BENZIN 5DYER I DOGANUAR 2014

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:58 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prishtinë

SEAT LEON 1.6 TDI STYLE 5 DYER I DOGANUAR 2015

9 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:58 Vetura  ·  Citroën  ·  DS3  ·  Prishtinë

CITROEN DS3 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:58 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 200  ·  Prishtinë

MERCEDES GLA 200CDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:58 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Prishtinë

CITROEN C4 1.6 E-HDI 230.000KM 5 DYER I DOGANUAR 2014

7 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:58 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Prishtinë

BMW 520D M-PAKET FACE LIFT I DOGANUAR 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:58 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prishtinë

BMW 32OD FACE LIFT M-PAKET x-drive I DOGANUAR FULL 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 21:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

GOLF 7 DSG 2.0 2017��

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 19:38 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Rafte të ndryshme  ·  Prishtinë

Raft montues per markete

250 EUR

13 Pri 19:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

Tiguan 2.0 TDI 150 PS

25 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Pri 18:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Golf 5

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Pri 18:34 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Gjilan

Opel zafira

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 18:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gjilan

Pollo

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 18:33 Vetura  ·  Subaru  ·  Forester  ·  Gjilan

Subaru

7 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 16:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW PASSAT 2.0 TDI DSG me RKS

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 21:36 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Gjilan

Range rover

19 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 18:35 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Prizren

OPEL INSIGNIA__2012__AUTOMATIK__250.000KM

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 20:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Golf Gti ����

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 18:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Lipjan

Caddy

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 17:37 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Dardanë

BMW 530d Automatik

2 490 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Pri 17:37 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Dardanë

Fara per BMW E46 1998-2001 ����

180 EUR Price Reduced

09 Pri 12:01 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Opel Astra K 1.6 CDTI Full Ekstra

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 00:00 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lipjan

Opel astra

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 13:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Lipjan

Caddy

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 04:22 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

VW TOURAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIC TIPTRONIC RKS

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
04 Pri 04:22 Hapsirë afariste  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Ferizaj

Shitet Lokali

1 EUR Price Reduced

03 Pri 21:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

SHITET PASAT 3C.AUTOMATIC DSG 1 VJET RKS

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Pri 20:51 Auto sallon Vetura  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Prishtinë

• Land Rover Discovery Sport HSE DYNAMIC Lux 7 Ulse / 90k Km

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
02 Pri 11:17 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

PASSAT 2.0 Bi-TDI 239PS DSG R LINE 4MOTION 1 VIT RKS

22 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
02 Pri 11:14 Auto sallon Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

TIMON VW

45 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
02 Pri 11:14 Auto sallon Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Prishtinë

YAMAHA X MAX 300cc 00KM, RKS

8 600 EUR

Shitësit të Besuar
01 Pri 03:59 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Lipjan

��SHITET AUDI A8 4.0TDI V8 L QUATTRO��

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 23:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Shitet golf 6 1.6 Dizel automatic 7shpeci

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Automatic ndrrim | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione