Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Karriga - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Karriga , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Karriga Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 08:49 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Fushë Kosovë

SHITET-ŠKODA OCTAVIA 2.0

Viti: 2016
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

SHITET-VW GOLF 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fushë Kosovë

SHITET-VW PASAT B8 2.0 TDI(DSG)

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 Highiline 2.0

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:01 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

Audi a3

11 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 6 2011

7 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 19:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Golf 7 ndrrim me veture ma te madhe

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

VW Golf 6 viti 2011

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 17:41 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF VIII 2.0 TDI 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:41 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prishtinë

SEAT LEON FR AUTOMATIK 2.0 TDI 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:41 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF VIII 2.0 TDI 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:41 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF VIII 2.0 TDI 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:20 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Pejë

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:54 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Prishtinë

AUDI A5 SPORTBACK 2019 40TDI QUATTRO S TRONIC 3x S-LINE

34 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:14 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prishtinë

SEAT LEON FR AUTOMATIK 2.0 TDI 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

TIGUAN 2.0TDI R-LINE 2021✅

34 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:01 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF VIII 2.0 TDI 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:19 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Gjilan

VW JETTA 1.6 TDI 2012

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:48 Vetura  ·  Citroën  ·  Grand C4 Picasso  ·  Ferizaj

Citroen C4 Grand Picasso 2.0 Automatik BlueHDI “EXLUSIVE”

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  up!  ·  Skenderaj

VW UP 2016 94mi km Veq me Dogan

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 11:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

PASSAT 3C 1.9 TDI 77 KW BLUMOTION

5 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 10:32 Makina dhe Vegla  ·  Dardanë

Mjete per kopsht trimera

1 EUR

Dje 10:32 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Bicikleta

1 EUR

Dje 08:56 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Pejë

MERCEDES BENZ W211 E220 CDI CLASSIC AUTOMATIK RKS

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:28 Makina dhe Inventarë  ·  Makina dhe vegla industriale  ·  Prishtinë

Shitet karriga e punes

20 EUR

Dje 05:23 Vetura  ·  BMW  ·  645  ·  Prishtinë

Bmw M6 645ci 400HP

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 05:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjilan

WV PASSAT 3C 2.0 DSG -08

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Maj 21:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Drenas

Shitet pasati extra i rujten

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 21:03 Vetura  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Ferizaj

Skoda Yeti 2.0 4X4 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Maj 14:48 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Mitrovicë

Karriga

100 EUR

26 Maj 14:40 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Viti

Bmw f10 530d xdrive facelift mpaket

18 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 01:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 6 2011 DSG 1.6 TDI BLUEMOTION RKS

9 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 19:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Gjilan

WV Jetta 1.6 TDI -012

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Maj 12:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 5 1.9 viti 2004 GJENDJE PERFEKTE

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 22:15 Vetura  ·  BMW  ·  118  ·  Ferizaj

Bmw 1 2.0 f20 facelift 2017

15 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 11:01 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ferizaj

Passat 2.0-TDI Automatik

9 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
22 Maj 11:00 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Ferizaj

Audi A4 2.0-TDI

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Karriga | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione