Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kombi t 4 pa dogan - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Makina , 148
Të tjera , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kombi t 4 pa dogan , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kombi t 4 pa dogan Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Mar 15:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 1.9 tdi di t kuqe 6 shpejci pa dogan

850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 15:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 2.0 tdi automatik dsg 2008 pa dogan

27 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 21:58 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Prishtinë

Bmw 520 m paket rks

07 Shk 01:11 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Audi a6 3.0 tdi quattro pa dogan

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 04:44 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Fellne per bmw 17

220 EUR

27 Tet 02:31 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Prishtinë

Ford fiesta 1.4 td pa dogan pikap

1 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 11:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 4 1.9 tdi rks 4x4

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 23:43 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Opel astra 1.6 b regjistrim 5 muj supergjendje

680 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Sht 13:01 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prishtinë

Bmw 320d 2.0 dizel rks 10 muj

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Gush 01:14 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Kuk per golf 4

50 EUR

22 Qer 12:20 Vetura  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Gjip 4x4 270 cdi automatik pa dogan

1 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Qer 00:42 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Fellne per mercedes 17

290 EUR

07 Pri 23:03 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Audi a6 2.7 tdi pa dogan 2008

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 12:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 4 1.9 tdi rks 6 muj

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 12:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 4 1.9 tdi rks 6 muj

3 800 EUR

26 Mar 13:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 4 1.9 tdi rks 11 muj

3 550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 17:45 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Opel astra 1.7 dizel pa dogan

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Mar 13:01 Vetura  ·  Renault  ·  Grand Espace  ·  Prishtinë

Reno grand espace 2.0 dizel pa dogan

1 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Mar 17:28 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

SHITE KERRIN - AKSIDENT, DEFEKT, PA DOGAN, ME DOGAN

10 000 EUR

06 Mar 16:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 2 pa dogan 1.6 dizel

400 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Shk 20:44 Vetura  ·  Ford  ·  Galaxy  ·  Prishtinë

Ford galaxy 1.9 tdi pa dogan

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 00:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 4 1.9 tdi automatik rks

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 21:20 Vetura  ·  Chrysler  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Chrysler 2.0 benzin pa dogan

630 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Jan 10:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 4 1.9 tdi pa dogan

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Tet 18:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pejë

Tauran 1.9 TDI 6 shpejci EURO 4 pa dogan 2400€

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 18:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pejë

Taurani 1.9 TDI me 6 shpejci pa dogan EURO 4

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 00:54 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Prishtinë

mercedes 200 dizel pa dogan 044 11 30 16

600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Qer 18:58 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Prishtinë

Ford fiesta pikap 1.4 dizel me klim pa dogan

1 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 19:49 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Prishtinë

Bmw 3.0 dizel tds automatik pa dogan

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 00:16 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Prishtinë

Mercedes e 220 cdi pa dogan

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 20:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

Passat 2013 Automatik DSG U SHIT flmMerrjep

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Maj 08:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 4 1.9 tdi pa dogan

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 11:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 4 1.9 tdi rks 7 muj

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 10:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Prishtinë

Bora 1.9 tdi me klim pa dogan

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
16 Mar 14:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

golf 3 1.9 dizel pa dogan

650 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 15:37 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prishtinë

bmw 320 2.0 dizel rks m performance

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 06:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Prishtinë

shiten fellnet per bmw borber nr 16

110 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 21:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

caddy 1.9 tdi pa dogan

1 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 07:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

golf 3 1.9 turbo dizel pa dogan nga slovenia

600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Shk 18:57 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Prishtinë

reno megane plin benzin pa dogan plinin dizne

450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Shk 18:57 Vetura  ·  Peugeot  ·  206  ·  Prishtinë

shiten pezhojat 1.4 benzin pa dogan

1 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
19 Shk 18:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

passat 2.0 gti benzin pa dogan

450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
10 Shk 12:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Pejë

U shittt

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 12:34 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

opel astra 1.7 pa dogan 6 shpejci

1 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Shk 11:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prishtinë

kombi t2 1.9 tdi matorin e ri pa dogan

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Shk 11:32 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Prishtinë

Ford fiesta pikap 1.4 dizel pa dogan

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 17:59 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

opel astra 2.0 dizel pa dogan

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Jan 23:03 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prishtinë

bmw x5 3.0 dizel pa dogan anglez

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kombi t 4 pa dogan | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione