Timon | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Timon,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Timon Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Korr 08:10
Linku:
,

VW polo 1.4 TDI Automatik High Line

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Korr 13:12
Linku:
,

GOLF VII

Histora e veturës

10 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:26
Linku:
Shitorja ,

BMW 320d Cdi 2016 Automatik

Histora e veturës

18 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
29 Korr 14:12
Linku:
Shitorja ,

BMW F30 LCI 320d M Sport

Histora e veturës

27 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999

Sot 07:35 ,

Shitet BMW 320d M packet xDrive

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:19 Shitorja ,

Bmw X1 18d

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:18 Shitorja ,

Vw Passat 1.6 TDI

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:18 Shitorja ,

smart 1000 cc

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:17 Shitorja ,

BMW 116 D Manual

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:17 Shitorja ,

Opel Insignia 2.0 CDTI

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:17 Shitorja ,

BMW 116 D Manual

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:17 Shitorja ,

VW Passat 1.6 TDI

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:16 Shitorja ,

Audi A3 2.0 TDI S Line

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:16 Shitorja ,

Bmw X1 18d X-Driver

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:15 Shitorja ,

Smart 1000 cc

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 06:46 ,

Shkoda VRS 2.0 dizel DSG V.P 2012 Sapo Doganum

Histora e veturës

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:13 ,

Shitet Golfi 6R 2.0 TSI 4 Motion DSG 271PS

Histora e veturës

14 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:11 Shitorja ,

Mercedes E320, 204ps Elegance, 2003

Histora e veturës

7 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 01:56 ,

CITROEN C3 1.6 e-HDI EXCLUSIVE PANORAM 2015 RKS

Histora e veturës

6 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:09 ,

VW Golf DSG new model

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:58 ,

Passat b7 2012-13

Histora e veturës

6 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:52 ,

Shes Ford Fiesta 1.2 16V

Histora e veturës

650 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:41 ,

VW GOLF 6 TDI STYLE DSG FULL EXTRA

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:39 ,

Shitet Wolsvagen Bora 1.9 Tdi Automatik

Histora e veturës

4 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:27 Shitorja ,

SEAT LEON 1.6 TDI 2013 / ME DOGAN

Histora e veturës

9 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:41 ,

Mercedes

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Timon | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione