Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ulse per golf 5 1.9 tdi - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ulse per golf 5 1.9 tdi , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ulse per golf 5 1.9 tdi Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

GOLF 5 - 1.9 TDI - AUTOMATIK - UNITED

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 13:37 Vetura  ·  Seat  ·  Alhambra  ·  Prishtinë

SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI 7 ULËSE

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 10:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Prishtinë

WW SHARAN 1.9 TDI 6+R SHPEJCI DI e kuqe 7 ULSE NDRIM

2 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 00:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lipjan

VW GOLF 4 1.9 TDI 85KW EDITION 12.2001 049 789 999

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Dhj 03:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

shitet

6 650 EUR

22 Nën 05:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Prishtinë

Vw kombi t4 2.5 tdi rks

2 600 EUR

19 Sht 13:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Besianë

shitet urgjent golf 5 1.9 automatik dsg 2007

6 600 EUR

02 Sht 07:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Besianë

shitet golf 5 1.9 DsG automatik 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Gush 13:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

U SHIT! Golf 5, 1.9 TDI, GOAL

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Korr 16:38 Vetura  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Vushtrri

Ford S-Max

9 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Maj 15:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Ferizaj

golf 5

6 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Maj 15:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

045450187

6 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Maj 02:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

wv golf 4 1.9 tdi 131ps

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Maj 22:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

golf 4 2001 edition

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Maj 08:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Golf 4 1.9 2002

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
08 Maj 14:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Golf 4 1.9 2001 edition

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 19:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Golf 4 1.9 t(di)

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Maj 16:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Viti

shes golf 5 2006 manual Nr 045 450 187

6 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Maj 18:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

+38345450187

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
30 Pri 11:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Gjilan

golf 5

6 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 16:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 1.9 TDI 2008 rks 3 muj

3 600 EUR

20 Mar 21:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 1.9 TDI 2008 RKS 4 muj

3 600 EUR

13 Mar 02:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pejë

VW TOURAN 2.0 AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 13:26 Vetura  ·  Opel  ·  Vivaro  ·  Ferizaj

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 13:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Besianë

Golf5 united 2008 1.9tdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Tet 22:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Besianë

Golf5 2008 united

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Sht 09:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Skenderaj

Shitet golf 5 1.9 tdi me partikull vp 2008 me dy ulse pikapo

2 450 EUR

28 Sht 23:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Skenderaj

Shitet golf 51.9 TDI me partikull vp 2008

2 650 EUR

05 Mar 17:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Prishtinë

Golf 5+ 2006 1.9tdi dizell rks 10 muj

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Jan 10:41 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 5

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
23 Jan 23:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

Shes veturen Golf 5 1.9

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Nën 07:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf 5

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 20:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Fushë Kosovë

Caddy life

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Gush 13:16 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

Pjes per vetura

10 Pri 13:41 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Lipjan

Mercedes vito 111 cdi 9ulse 2007

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 16:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

U SHIT

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 12:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

VW Caddy Life 1.9 TDI Me 7 Ulse Viti 2009

09 Maj 01:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

U shit flm

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 19:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Prishtinë

Kombi

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Shk 18:39 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Prishtinë

vektra automatik pa dogan

700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Nën 17:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

GOLF 5 1.9 TDI 2007 ..RKS 11 MUJ

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 14:31 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Prishtinë

Mercedes e 270 cdi avangard pa dogan 044 11 30 16

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Korr 13:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Ulse per golf 4

120 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
22 Qer 07:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Viber +383 45 950 414

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Maj 18:33 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prishtinë

U shit bishaa

6 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ulse per golf 5 1.9 tdi | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione