Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

aksident nissan - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Makina , 52
Të tjera , 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe aksident nissan , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj aksident nissan Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Prishtinë

Shitet Volkswagen Arteon

29 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 09:40 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Ferizaj

Ford fokus 2.0 tdci automatic me 155.000.km �������� i dogan

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Pri 11:26 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Ferizaj

Astra 1.7 cdti ecoflex facelift i doganuar

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 12:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  up!  ·  Skenderaj

VW UP 2016 Me Dogan 90mi km

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
01 Pri 07:28 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Kaçanik

Blejm vetura ne tër KOSOVEN

6 300 EUR

01 Pri 07:27 Vetura  ·  Alpina  ·  B4  ·  Gjilan

�������� BLEJ VETURA dergo oferten tende ������������

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Mar 04:07 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Skenderaj

Mercedes E220 4Matic 2019 Digital Tacho

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Shk 11:34 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 146  ·  Mitrovicë

BLEJM VETURA. 043 547 987

4 500 EUR

05 Shk 21:14 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjakovë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2007
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
02 Shk 23:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
25 Jan 00:05 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Fushë Kosovë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Jan 23:59 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Lipjan

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
18 Nën 18:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Blejm Vetura MERCEDES AUDI VW BMW Na Kontaktoni!!!

2 345 EUR Price Reduced

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Nën 18:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

Ne e Blejm Veturen tende, Shite Shpejt Veturen tek ne!!!

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Tet 15:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Bejm Blerjen E Veturav

26 Sht 05:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Blejm Opel Corsaa B C D

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
20 Sht 11:09 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

AUTO-KOSOVA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 11:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

AUTO-KOSOVA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 11:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Prishtinë

AUTO-KOSOVA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Sht 11:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

AUTO-KOSOVA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Sht 11:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

AUTO-KOSOVA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 15:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

555 555 555 EUR

08 Sht 16:46 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Rahovec

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
28 Gush 01:25 Të tjera  ·  Mitrovicë

Orë Lige

185 EUR

24 Gush 08:17 Të tjera  ·  Mitrovicë

Orë Lige

185 EUR

25 Korr 14:01 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Prishtinë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Korr 19:15 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Malishevë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

5 555 555 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
16 Maj 12:45 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kaçanik

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
14 Maj 13:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ferizaj

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2011
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
28 Pri 19:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 8 2.0 TDI DSG7

29 900 EUR

19 Shk 13:30 Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Mitrovicë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
10 Shk 15:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

VW Polo 2014 DSG ME DOGAN

10 500 EUR

16 Dhj 09:11 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Prishtinë

Jeni te Interesuar per ta Shitur Shpejt Veturen, Na Kontakto

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Dhj 08:30 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

Keni Vendosur per ta Shitur Veturen, Na Kontaktoni Menjeher

1 234 EUR Price Reduced

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Dhj 08:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

BLEJM VETURA BMW MERCEDES AUDI OPEL VOLKSWAGEN

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Tet 12:12 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prishtinë

Blejm Opel Corsaa B C D

10 000 EUR

26 Sht 00:47 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Besianë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

06 Qer 10:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Blejm Opel Corsaa B C D

10 000 EUR

14 Mar 13:22 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Pejë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

10 Mar 17:28 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

SHITE KERRIN - AKSIDENT, DEFEKT, PA DOGAN, ME DOGAN

10 000 EUR

10 Mar 17:28 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

SHITE KERRIN - AKSIDENT, DEFEKT, PA DOGAN, ME DOGAN

10 000 EUR

10 Mar 17:24 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

SHITE KERRIN - AKSIDENT, DEFEKT, PA DOGAN, ME DOGAN

10 000 EUR

04 Nën 05:00 Vetura  ·  Fiat  ·  Seicento  ·  Prizren

Fiat Seicento RKS 2022

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 10:51 Vetura  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Viti

Skoda Yeti 1.2 TSI 2015

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Maj 21:02 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Fushë Kosovë

pikap ford

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj aksident nissan | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione