Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

autostop - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe autostop , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj autostop Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

06 Shk 22:50 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Besianë

Opel astra j

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 07:19 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prizren

Opel Corsa

25 Dhj 14:44 Vetura  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Vushtrri

Hyundai Tucson 1.6 crdi viti 2019 rks i skaduar

9 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 15:23 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Opel astra j Vp.2013

13 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 20:49 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Besianë

Opel Corsa 1.3 cdti ecoflex

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 21:18 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Besianë

Opel astra J Vp.2012

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 05:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Golf 7 caravan

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Sht 23:53 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Opel aster j

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 16:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Golf 7 caravan

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Qer 02:03 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shtime

opel astra j 1.3 cdti

1 EUR

28 Maj 16:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Viti

Golf 7 1.6 TDI AUTOMATIK DSG

28 Pri 23:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Passat B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 23:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Passat B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 11:19 Vetura  ·  Dacia  ·  Sandero  ·  Vushtrri

Veture

5 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Jan 23:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 1.6 Karavan AUTOMATIK

11 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Dhj 12:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shtërpcë

VW TOURAN / DSG 2.0 / RKS / 2017

14 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Dhj 09:29 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Mitrovicë

Shitet mercedes C220 Aitomatik VP2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Sht 01:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf 7 Full R line

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 22:07 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Ferizaj

Audi Q5

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Gush 13:18 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Ferizaj

Mercedes-Benz E350 4matic

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 17:24 Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Drenas

Audi Q3 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 13:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Golf VII 2.0TDI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 16:14 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

Audi A3 2011 2.0

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 02:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW Golf 7 2.0

15 Jan 17:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

Passat 3c 1.6 TDI BLUEMOTION

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Jan 23:07 Vetura  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Therandë

Renault kango 1.5

3 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Jan 01:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

U shit Flm merrjep

1 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 22:01 Vetura  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Therandë

Renault kangoo 1.5

3 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Korr 15:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf 7 TD(I) Bluemotion 2013, Automatik

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Qer 16:55 Vetura  ·  BMW  ·  118  ·  Prishtinë

Shitet ose ndërrohet BMW Series 1 118d (e sapo regjistruar)

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 14:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

SHITET GOLF 6 DSG FULL OPSION

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 16:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Gjilan

Shitet Vetura Tiguan

02 Pri 14:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Vushtrri

VW Caddy 2016,5 Ulese,Dogane

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Shk 16:48 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Ferizaj

Ford Focus 1.0

111 111 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Tet 23:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Mitrovicë

Polo

6 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Qer 13:10 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Fushë Kosovë

AUDI A4 S LINE BLACK EDITION

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 19:09 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Malishevë

Opel Astra 2012

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Maj 17:05 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Mitrovicë

BMW 520d XDriver 2014 face lift pa dogan

12 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 20:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat B7 2.0tdi Dsg 4motion 2012

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 21:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjilan

PASSAT B7 2012 ( NDERRIM I MUNDSHEM )

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Jan 17:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Leposaviq

Volkswagen New Beetle Beetle2.0TDI DSG Design

8 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
26 Jan 17:34 Vetura  ·  Porsche  ·  Model tjetër  ·  Gjakovë

Porsche Cayenne S Diesel 4.1 Panorama BOSE PDLS Le

20 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Gush 00:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

I SHITUR

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Korr 23:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Prishtinë

+SHES SHARAN 2011.Kontakt vetem VIBER

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 19:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

Golf 6

8 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 17:54 Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Pejë

Audi q3 2.0d quattro

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Pri 19:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Malishevë

Passat 2011 2.0 Bluemotion

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 14:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Malishevë

Passat 2.0 2011 Blue Motion

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 13:11 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Prishtinë

Shitet Renault clio

11 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
19 Mar 11:21 Vetura  ·  BMW  ·  740  ·  Prishtinë

BMW 740d Xdrive

21 000 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj autostop | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione