Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

paluese - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe paluese , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj paluese Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:39 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Pejë

RENAULT SCENIC 2.0 dci - 110kw - AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:05 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Ferizaj

��-AUDi - A8- 4.0 TDi -AUTOMATiK- QUATRO NDRRiM��

5 500 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:01 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Ferizaj

�� -BMW-530- AUTOMATiK -FACELiFT RKS NDRRiM •��

6 500 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

GOLF 7.5 GTD FACELIFT 2017 - 2.0diesel 184HP “

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:52 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Lipjan

Audi a3 2.0 S-Tronik

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:29 Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Ferizaj

�� -PEUGEOT -1.4 HDi-AUTOMATiK-2012- NDRRiM����

6 800 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:26 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Ferizaj

Citroen C4 1.6 E-HDI Diesel Manual (6 shpejtsi) me dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 08:35 Vetura  ·  Tesla  ·  Model 3  ·  Gjilan

����Tesla Model 3 Performance 513PS 2022����

51 300 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
14 Maj 18:30 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Pejë

Mercedes ML 320 CDI

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 13:10 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prishtinë

Ford Focus 1.6 tdci 2012 Full Opcion

8 350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Maj 17:42 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Prizren

OPEL INSIGNIA__2012__AUTOMATIK__250.000KM

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 11:35 Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Ferizaj

��-PEUGEOT-1.6 EHDi- AUTOMATiK- 2012- RKS NDRRiM ��

7 000 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Pri 21:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Gjilan

Tiguan 2.0 Tdi Dsg 4 Motion Me Dogan

25 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Pri 00:01 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Ferizaj

��- BMW -530-i SHiTUR -��

6 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Mar 11:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Pejë

Shes Golf6

85 EUR

15 Mar 13:23 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Ferizaj

��-BMW -530- ii SHiTUR -��

6 800 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 16:08 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Prishtinë

Shes Opel Insignia … 044179964

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 08:42 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Vushtrri

Seat Leon 2.0 tdi Automatik DSG 2014 i posa ardhur pa dogan

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
12 Shk 20:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

Volkswagen Golf VII

15 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Shk 19:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

Volkswagen Golf VII

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 13:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Golf 6

85 EUR

13 Jan 22:27 Vetura  ·  Volvo  ·  V90  ·  Prishtinë

2019 Volvo V90 D5 AWD Momentum 2.0

35 600 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
29 Dhj 16:07 Të tjera  ·  Gjilan

Skuter elektrik

720 EUR

18 Dhj 15:20 Vetura  ·  Audi  ·  Q7  ·  Gjilan

Audi Q7 QUATTRO 50TDI - 3x S LINE

57 000 EUR

16 Dhj 19:34 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Ferizaj

Shitet Seat Leon FR

13 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 22:55 Makina dhe Inventarë  ·  Të tjera  ·  Deçan

Tavolina paluese

70 EUR

25 Nën 23:49 Vetura  ·  BMW  ·  420  ·  Fushë Kosovë

BMW 420d xDrive Grand Coupe

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Nën 23:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Fushë Kosovë

Volkswagen CC Sport

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 00:34 Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Prizren

Pilot bicikëll

300 EUR

18 Nën 18:50 Vetura  ·  BMW  ·  420  ·  Fushë Kosovë

BMW 420d xDrive Grand Coupe

14 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Nën 14:05 Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Ferizaj

Skoda superB 2.0 Dsg

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Nën 02:48 Të tjera  ·  Gjilan

Karroc elektrike

450 EUR

03 Nën 11:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Golf 7 Gtd

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 12:49 Për fëmijë  ·  Veshje  ·  Prishtinë

Shitet kolica

15 EUR

28 Tet 01:29 Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Ferizaj

Skoda super b 2.0 dizel DSG 044-968-072

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Tet 23:50 Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Ferizaj

Skoda super B 2.0 DSG

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Tet 18:41 Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Ferizaj

Skoda superb 2.0DSG

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Tet 23:44 Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Ferizaj

Skoda super B Automatik

8 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Tet 00:29 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Mitrovicë

Audi A6 Quatrro automatik F1 S6 rks 04/24

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Tet 08:09 Të tjera  ·  Gjilan

Karroca dhe shtrate elektrike

1 EUR

12 Tet 14:01 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

Shtrat mjekesor

70 EUR

10 Tet 03:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat B7 TDI 2.0 Highline

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj paluese | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione