Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

per karriga - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe per karriga , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj per karriga Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 17:56 Vetura  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Prishtinë

Suzuki Vitara 1.6 VVT

10 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 15:35 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Prishtinë

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 7 ULSE 2007

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:01 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Prizren

Citroen - C3 1.6 benzin

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

SHITET-VW GOLF 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 14:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fushë Kosovë

SHITET-VW PASAT B8 2.0 TDI(DSG)

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 14:45 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Fushë Kosovë

SHITET-ŠKODA OCTAVIA 2.0

13 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 11:11 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prishtinë

SEAT LEON FR AUTOMATIK 2.0 TDI 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:29 Vetura  ·  Citroën  ·  Grand C4 Picasso  ·  Ferizaj

Citroen C4 Grand Picasso 2.0 Automatik BlueHDI “EXLUSIVE”

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:28 Vetura  ·  Ford  ·  Focus C-Max  ·  Ferizaj

Ford C-Max 2.0 TDCI AUTOMATIK

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prishtinë

SEAT LEON FR AUTOMATIK 2.0 TDI 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:53 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Skenderaj

Mercedes C250d RKS Mundesi Ndrrimi

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:29 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Besianë

mercedes-benz c220

5 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 Highiline 2.0

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:44 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Lipjan

Mercedes A200 AMG Line

17 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 20:27 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

Karriga per bmw 320 f31

120 EUR

16 Pri 14:58 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad 6  ·  Prishtinë

iPad 6 me fotrolle - 128 GB

105 EUR

16 Pri 11:55 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad 2  ·  Prishtinë

iPad Air 2 me fotrolle - 64 GB

90 EUR

16 Pri 11:53 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad Air  ·  Prishtinë

iPad Air me fotrolle 32 GB

70 EUR

15 Pri 22:29 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Inventar / Tavolina /

15 Pri 16:19 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Lipjan

Lavatest dhe karriga per Sallon

50 EUR

14 Pri 21:09 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Prishtinë

Shes karrigen e ushqimit

50 EUR Price Reduced

14 Pri 18:35 Makina dhe Inventarë  ·  Për zyrë  ·  Prishtinë

SHITEN 30 KARRIKA

38 EUR

14 Pri 18:35 Të tjera  ·  Prishtinë

SHITEN 3 BANKA

45 EUR

14 Pri 18:35 Makina dhe Inventarë  ·  Për zyrë  ·  Prishtinë

SHITET TABELA PER MESIM

55 EUR

14 Pri 18:34 Makina dhe Inventarë  ·  Për zyrë  ·  Prishtinë

Banka me karrika

75 EUR

14 Pri 18:34 Makina dhe Inventarë  ·  Për zyrë  ·  Prishtinë

SHITEN DY BANKA SHKOLLORE

80 EUR

14 Pri 17:50 Makina dhe Inventarë  ·  Për zyrë  ·  Prishtinë

Tavolina per zyre

14 Pri 17:48 Makina dhe Inventarë  ·  Për zyrë  ·  Prishtinë

banka tavolina

14 Pri 13:15 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Bicikleta

1 EUR

14 Pri 13:14 Makina dhe Vegla  ·  Dardanë

Mjete per kopsht trimera

1 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj per karriga | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

per karriga per karriga tpacir

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione