Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ngrohës dhe Klima në shitje

Eksploroni gamën tonë të gjerë të teknikës së bardhë dhe gjeni ngrohës dhe klima nga markat më të njohura në MerrJep.com.


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar ngrohës dhe klima të ri apo të përdorur, në këtë kategori ju mund të gjeni ngrohës, klima, nxemje lëvizëse etj nga brendet më të njohura si Alfa Plam, Panasonic, Termo, LG, Vivax, Neo dhe marka tjera të termove dhe shporetave për nxemje në MerrJep.com.


28 Sht 20:12 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Kamin shum i mir

130 EUR

28 Sht 19:37 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shporeti shum i rujt

60 EUR

28 Sht 17:20 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shporet për nxemja

1 200 EUR

28 Sht 16:46 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Termo

50 EUR

28 Sht 13:37 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shporet per nxemje qendrore

750 EUR

27 Sht 21:01 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Termo Elind 2.5

100 EUR

27 Sht 18:22 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shporet alfa

27 Sht 15:48 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

KAMIN

600 EUR

27 Sht 12:34 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Nxemje Qendrore

275 EUR

27 Sht 12:34 Ngrohës dhe Klima , Therandë

kalldaja ne naft

400 EUR

26 Sht 22:38 Ngrohës dhe Klima , Skenderaj

Kamin per nxehmje qendrore

350 EUR

26 Sht 19:12 Ngrohës dhe Klima , Prizren

termo

60 EUR

26 Sht 19:12 Ngrohës dhe Klima , Pejë

kamin

250 EUR

26 Sht 18:39 Ngrohës dhe Klima , Drenas

Prity kamin 40KW

26 Sht 17:29 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

ELIND 3

120 EUR

24 Sht 12:03 Ngrohës dhe Klima , Besianë

Lind 3

120 EUR

21 Sht 21:17 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Klima

170 EUR

20 Sht 23:17 Ngrohës dhe Klima , Lipjan

Shporet i perdorur

350 EUR

20 Sht 14:54 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Termo

100 EUR

20 Sht 13:07 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Kamin

70 EUR

20 Sht 12:43 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kamin Prity

220 EUR

20 Sht 12:18 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Termo Elind

50 EUR

18 Sht 22:35 Ngrohës dhe Klima , Fushë Kosovë

Kamini shitet ose ndrrohet

200 EUR

18 Sht 18:49 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

nxemje e rrymes

18 Sht 15:17 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Termo

70 EUR

18 Sht 12:51 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kamin

200 EUR

16 Sht 19:56 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Stufe

80 EUR

15 Sht 08:41 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kamin

14 Sht 20:06 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Termo Elind 3

50 EUR

14 Sht 16:45 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Kamin

Ngrohës dhe klima si, shporeta për nxemje, kamina, kallaj me dru dhe klima të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura të teknikës së bardhë në MerrJep.com.


Platforma MerrJep.com, iu mundëson të blini ngrohës dhe klima nga markat më të njohura të teknikës së bardhë nga komoditeti i shtëpisë suaj duke plotësuar kështu nevojën tuaj për të pasur ngrohës dhe klima me çmimet më të volitshme në treg.


Ngrohës dhe klima në shitje


Ngrohës


Kërkoni ngrohës të ri dhe të përdorur, të zhvilluar me teknologjinë më të fundit në një gamë madhësish dhe modelesh që MerrJep ofron.


Gjeni ofertat më të mira për kamina, kalldaj me dru, shporet për nxemje qëndrore, termo akumuluese, nxemje me gas dhe rrymë, nxemse elektrike, nxemje qëndrore dhe shumë piasje tjera ngrohëse të markave Alfa Plam, Alfa, Aeroterm dhe marka tjera të kaminave dhe nxemjeve në MerrJep.com.


Klima


Gjeni klimën tuaj perfekte sot duke shfletuar faqen tonë. Në këtë kategori mund të gjeni përzgjedhje të madhe të klimave nga markat më të njohura në MerrJep.com.

Blini klima për ftohje dhe nxemje, dhe klima lëvizëse të reja dhe të përdorura nga markat Beko, Samsung, Ecolux, Mitsubishi, Grunding, Aux, Becker dhe marka tjera të klimave në MerrJep.com.


Si të gjeni shpallje për ngrohës dhe klima në MerrJep.com?


Gjeni ngrohës dhe klima shpejt dhe lehtë duke përdorur filtrat për kërkim në bazë të markës apo llojit të paisjes që kërkoni dhe shikoni rezultatet e kërkimit vetëm për specifikat që ju interesojnë.


Në këtë kategori ju mund të gjeni qindra shpallje të cilat mund të ju vështirësojnë gjetjen e paisjes që plotëson nevojat tuaja personale.


Kërkimin mund ta bëni duke selektuar kutinë "shitet" për të parë shpallje të postuara nga përdoruesit e faqes apo të shkruani në kutinë e kërkimit "ngrohës dhe klima".


Pasi të filtroni shpalljet në bazë të kërkesave tuaja, atëherë ju do të shihni vetëm shpallje të cilat i përshtaten karakteristikave tuaja të kërkimit.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione