Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Zveçan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Zveçan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Zveçan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

08 Jan 09:46 Vetura , Zveçan

Ford ka

2 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Dhj 17:45 Makina bujqësore dhe pyllore Makina korrëse , Zveçan

motokorrse dore

350 EUR

30 Dhj 17:45 Makina bujqësore dhe pyllore Makina lidhëse , Zveçan

fier

6 000 EUR

29 Dhj 08:56 Makina bujqësore dhe pyllore Makina korrëse , Zveçan

fier

350 EUR

08 Dhj 16:49 Të tjera , Zveçan

Kalldaja per Nxhemje 

03 Dhj 22:16 Punë Të tjera , Zveçan

Shesim skija

22 Nën 22:31 Kafshë në fermë , Zveçan

Shes qenin e sharrit

22 Nën 19:04 Kafshë shtëpiake Qen , Zveçan

Qen i sharrit

17 Nën 12:58 Vetura , Zveçan

Okazion Bmw 520 2011 cmimi i padiskutueshem

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 15:22 Kafshë në fermë , Zveçan

Lopa

14 Nën 05:35 Vetura , Zveçan

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 00:48 Shitja me shumicë/Mall Të tjera , Zveçan

shitje ene

1 200 EUR

03 Nën 15:35 Të tjera , Zveçan

test

1 EUR

31 Tet 11:07 Vetura , Zveçan

Hyundai Coupe COUPE GK 2.0-143 2008

2 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Tet 23:20 Vetura , Zveçan

Shitet makine ford

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Tet 01:23 Telefona celular , Zveçan

Iphone 7

250 EUR

09 Tet 20:38 Të tjera , Zveçan

test

1 EUR

03 Tet 19:46 Autopjesë dhe Pajisje Të tjera , Zveçan

Bejm kthimin e km

01 Tet 07:51 Vetura , Zveçan

Golf 5 plus

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
22 Sht 12:29 Moped (nën 50cc) , Zveçan

Mini Motorr

250 EUR

13 Sht 12:33 Vetura , Zveçan

Bmw 1.6 naft okazion

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 12:17 Makina dhe Inventarë Të tjera , Zveçan

Makina

10 000 EUR

24 Gush 23:01 Objekte të huaja , Zveçan

Tavolin e përdorur

20 EUR

22 Gush 00:49 Vetura , Zveçan

Blejm Katlizatora

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Gush 19:14 Kafshë në fermë , Zveçan

Shiten

05 Gush 22:40 Shtëpi , Zveçan

SHITET SHTEPI ELBASAN 53m2 ME HIPOTEKE 0696513588

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
02 Gush 20:06 Të tjera , Zveçan

oferta de préstamo

01 Gush 15:53 Vila , Zveçan

bdubf

78 EUR

23 Korr 09:31 Vila , Zveçan

frigorifer

19 Korr 17:12 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Të tjera , Zveçan

tung

150 EUR

11 Korr 11:21 Makina dhe Vegla , Zveçan

Valak

250 EUR

01 Korr 11:11 Punë Inxhinieri , Zveçan

Ofroj pun

12 Qer 15:49 Të tjera , Zveçan

test

1 EUR

11 Qer 08:44 Dhoma , Zveçan

Sarande ,dhoma me qera

25 EUR / ditë

30 Maj 11:56 Vetura , Zveçan

Mercedez Benz

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Maj 00:36 Vetura , Zveçan

Bmw

7 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Pri 15:10 Të tjera , Zveçan

Tenda ne shitje

500 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Zveçan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione