pa dogan | Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pa dogan,kategori,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj pa dogan Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:28
Linku:
Shitorja ,

VW Golf 7 – 2.0 TDI

9 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 10:19 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:07 ,

Blej pikapa dhe komba

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:28 Shitorja ,

VW Golf 7 – 2.0 TDI

9 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:02 ,

BLEJ VETURA

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:01 ,

Blej Vetura Rks Aksidentuar Defekt pa Dogan Etj

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:58 ,

BLEJ VETURA

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:26 ,

Zafira tourer 2.0CDTI 2014 automatik

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:59 ,

SYM 125cc pa dogan

1 050 EUR

Viti: 2015
Dje 19:53 ,

BLEJ GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN, PIKABA, KO

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:52 ,

Blej gjitha llojet e OPEL pa dogan- Per pjese

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:52 ,

Blej gjitha llojet e AUDI pa dogan- Per pjese

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:51 ,

BLEJ GOLF 5 , PA DOGAN

2 222 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:51 ,

BLEJ GOLFA 4 DHE 5 PA DOGAN--- PER PJES

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 19:51 ,

Blej gjitha llojet e AUDI pa dogan,Anglez - Per pjese

3 333 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:48 ,

Blej vetura pa dogan,Anglez - Per pjese

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:48 ,

BLEJ VETURA PA DOGAN - PER PJES

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:48 ,

Blej te gijtha llojet e veturave pa dogan

2 333 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 19:47 ,

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:26 ,

Dacia Duster 1.5 4x4

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:19 ,

Skoda pikap 1.4 Tdi viti 2009 Me Klim Pa Dogan

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:02 Shitorja ,

DACIA Logan 7 ulëse MCV 1.5 dCi FAP eco2 90 PS

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:11 ,

Shitet bmw x1

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Maj 17:15 ,

Bmw 325 3.0 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 07:41 ,

SHITET LADA NIVA 1.7BENZIN

800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Maj 22:56 ,

Citroen Jumper 2.2hdi 2013 Pa Dogan

5 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Maj 15:15 ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 15:05 ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUDI GOLF

13 410 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
14 Maj 14:38 ,

Opel insignia 2 8 opc 325 ps

12 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 13:05 ,

MERCEDES A CLASS AUTOMATIK ME DOGAN 2011

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Maj 21:01 ,

Blej te gjitha llojet e veturave pa dogan per PJES

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 18:20 ,

Caddy

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 21:08 ,

Shitet Mazda 626

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Maj 12:22 ,

Opel zafira automatik 2012 * NDRRIM I MUNDSHUM *

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 12:18 ,

Opel Frontera

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 09:07 ,

Shitet Fiat Scudo - I ardhur nga CH

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 21:56 ,

Mercedes E320 EVO amerikan full opcion ekstra

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 23:00 ,

Mercedes C 250 cdi

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 17:52 ,

Opel Combo 1.7 Diesel

3 400 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 17:39 ,

Opel Combo 1.7 CDTI

3 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 17:35 ,

Golf 7 2.0 Diesel

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 18:10 ,

Ford mondeo 1.6 dizel pa dogan full opsione 2012mundsi drrim

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 21:37 ,

Shitet sym 125cc viti 2015

1 200 EUR

Viti: 2015
03 Maj 21:37 ,

BMW X1-X-DREIV DIZELL ZVICERR (CH)

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pa dogan | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione