Gjilan | Makina | Vetura | Citroën

2 CV , 3
AX , 12
Berlingo , 109
BX , 1
C1 , 11
C2 , 11
C3 , 88
C4 , 58
C5 , 63
C6 , 2
C8 , 4
C-Crosser , 1
C-Elysée , 3
CX , 1
DS3 , 6
DS4 , 2
DS5 , 2
Evasion , 1
Jumper , 29
Jumpy , 35
Nemo , 5
SAXO , 12
Visa , 1
Xantia , 7
XM , 1
Xsara , 12
ZX , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Citroën | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:10 ,

Shitet Citroën c3 1.4 benzin 2009 kabriolet

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:54 ,

Citroen C5 2.7 Dizel Automatik v.p.2008 Rks 10 Muj

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:10 ,

CItroen C3 2011

4 300 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:55 ,

Citroen c3

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:43 ,

Citroën C4 Picasso

8 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 15:05 ,

Citreon C3 1.6 HDI V.p2010 I Doganum I Zvicres

5 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:47 ,

Citroen C1

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 14:15 ,

CITROEN C3 1.4 HDI DIZEL - ME RKS MODEL 2003 EXCLUSIVE

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:33 Shitorja ,

Citroen DS5 2.0 HDi

9 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:30 Shitorja ,

Citroen C4 1.4i,Benzin

4 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 12:08 ,

Citroen Berlingo 1.6HDi

4 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:56 ,

Citroen C5 Exclusive HDi 2.0, model 2009

5 800 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 07:05 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 23:34 ,

Shitet Citoren DS3 Racing

13 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Maj 20:12 ,

Citroën ds3 model 2015

7 550 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
15 Maj 09:09 ,

Citroen Berlingo 1.6 Dizel Me 5 Ulse v.p.2009 Rks 6 Muj

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 03:02 ,

Citroen C4 dizel

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
14 Maj 18:40 ,

Citroen Saxo 1.4 Benzin Vp 98 Pa dogan

550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Maj 16:18 ,

CITROEN C4- EXCLUSIVE FULL

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Maj 10:56 ,

kombi Citroen viti2005

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 10:18 ,

Citren C5

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 09:05 ,

Citroën

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 20:23 ,

Shitet ose bëjm edhe ndrrim

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 16:39 ,

Citroen C3 1.6 diesel modeli VTR

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 16:38 ,

citroen

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Maj 16:36 ,

Shitet Citroeni C5

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 19:20 ,

Citroen Jumpy 2.0 Dizel V.p2000 Me Dogan

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Maj 13:41 ,

citroen

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Maj 13:20 ,

Citroën C4 picasso

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 14:17 ,

veturas

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Maj 17:39 ,

Shitet ose ndrohet me pikap

700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 10:04 ,

CITROEN C3 1.4 DIESEL

6 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
27 Pri 03:39 ,

Citroen 2010

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 00:51 ,

Citroen Nemo 1.4 Dizell

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 13:09 ,

Citroen SAXO

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Pri 12:54 ,

shitet qmimi volitshem

22 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Pri 14:27 ,

kombi 2.8 2005

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Pri 12:48 ,

Citroën C4 picasso Me marveshjes a po ndrrim

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 23:34 ,

Shitet vetura Citroen C5 Exclusive, HDi 2.0. Edhe ndrrim

6 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 15:34 ,

SHES CITROEN BERLINGO 2.0 HDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Mar 18:17 ,

Citroen c4

3 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 10:21 ,

Shitete c5 2010

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 14:53 ,

Veture

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Mar 15:47 ,

Citroen C3 picaso

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 21:35 ,

Citroen jumper 2.2 hdi 2008

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 15:45 ,

Citroen hsara

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 21:49 ,

►Citroen Xsara Picasso-2006-2.0 hdi diesel - 90ps◄

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Mar 00:51 ,

Citroën c5 automatik

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Mar 09:38 ,

CITOREN C3 DIZEL

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 16:23 ,

Shitet vetura Citroen C5 Exclusive, HDi 2.0. Edhe ndrrim

6 500 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Citroën | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione