Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Lotus Të gjitha në Kosovë

340 R , 3
Cortina , 1
Elan , 1
Elise , 1
Elite , 1
Esprit , 1
Europa , 1
Evora , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Lotus | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Jan 20:29 Vetura  ·  Lotus  ·  Model tjetër  ·  Rahovec

Shitet per pjes golf 4

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: > 500 000
03 Korr 15:17 Vetura  ·  Lotus  ·  Model tjetër  ·  Artanë

Shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Jan 17:29 Vetura  ·  Lotus  ·  340 R  ·  Drenas

Doni

3 200 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 11:23 Vetura  ·  Lotus  ·  Model tjetër  ·  Malishevë

mercedes c220 angelz 2008

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 14:30 Vetura  ·  Lotus  ·  Elise  ·  Rahovec

SERVISI I LlUPAVE

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Nën 05:15 Vetura  ·  Lotus  ·  Evora  ·  Rahovec

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Sht 16:11 Vetura  ·  Lotus  ·  340 R  ·  Gjakovë

Shitet Kali

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 12:18 Vetura  ·  Lotus  ·  Model tjetër  ·  Pejë

Ivecoj

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 15:28 Vetura  ·  Lotus  ·  Model tjetër  ·  Lipjan

Shes Mercedes Benz 190 dizell me rks

1 650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 23:19 Vetura  ·  Lotus  ·  Model tjetër  ·  Gjilan

Mercedes

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Gush 19:38 Vetura  ·  Lotus  ·  Elan  ·  Mitrovicë

Jetta 1.3 benzin plin

350 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
09 Qer 17:04 Vetura  ·  Lotus  ·  Europa  ·  Prizren

Vetur per dasma

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Jan 21:38 Vetura  ·  Lotus  ·  340 R  ·  Ferizaj

shitet kopje printer ndrrim me vetura

1 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Dhj 17:36 Vetura  ·  Lotus  ·  Elite  ·  Ferizaj

Krejt Llojet E veturave T Aksident Defekt etj

20 Nën 18:12 Vetura  ·  Lotus  ·  Esprit  ·  Prizren

Motorr sharra per beton

300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Pri 20:39 Vetura  ·  Lotus  ·  Cortina  ·  Prizren

Shitet orgjent

200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Jan 14:18 Vetura  ·  Lotus  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

Shes golf.2

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Lotus | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione