Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | 400

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 400 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 22:23 Vetura , Gjakovë

��BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN 24/7��

55 555 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Mar 02:16 Vetura , Lipjan

Mercedes Ml 400 Cdi Amg Automatik Viti 2003

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Mar 01:17 Vetura , Kaçanik

Auto1---- (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Shk 11:17 Vetura , Mitrovicë

Ipet me qira. 18Mm

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Dhj 16:48 Vetura , Gjakovë

Shes mercedesin ne gjendje te mir

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Nën 18:44 Vetura , Pejë

Shes kerrin 8 muj rks

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Tet 23:37 Vetura , Vushtrri

Shes minibus 409 3.0 16 ulse librez regjistrim skadum boj ed

2 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
10 Sht 13:04 Vetura , Vushtrri

shes minibus 409 mersedec ose boj edhe ndrrim me iveko

2 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Gush 19:07 Vetura , Prishtinë

Mercedes

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Gush 18:07 Vetura , Prishtinë

Shes veturen

87 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Gush 14:33 Vetura , Fushë Kosovë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 11:01 Vetura , Prizren

Mercedes

5 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 00:02 Vetura , Klinë

Blejm vetura qe nuk i perdorni deri 20k��

12 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
05 Pri 23:21 Vetura , Pejë

Kombi per pesha të mdha

2 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Shk 11:23 Vetura , Mitrovicë

Mercedes benz

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 21:14 Vetura , Deçan

Mercedes benz ml400

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Shk 14:00 Vetura , Dardanë

mercedes benz s class 400

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Shk 21:02 Vetura , Vushtrri

shes minibus 409

Viti: 1990
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
18 Jan 02:30 Vetura , Lipjan

Shitet Mercedesi 400 cdi dizell/naft automatik 9muj rks

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 11:45 Vetura , Vushtrri

Minibus Mercedes 410 Me Klim

5 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Nën 13:16 Vetura , Gjakovë

Mercedes benz ml 400

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Tet 11:22 Vetura , Therandë

Mercedes ML 400 cdi V8

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 20:41 Vetura , Klinë

Shitet Ferrari

70 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Sht 21:10 Vetura , Deçan

SHITET MERCEDESI 400 CDI

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Gush 12:54 Vetura , Lipjan

Shitet Kombi Mercedes

1 650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Korr 09:36 Vetura , Burim

mercedes Ml 400

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Qer 00:28 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz ML

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Qer 23:14 Vetura , Fushë Kosovë

shitet kamioni

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 11:03 Shitorja Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Mar 21:47 Vetura , Ferizaj

����i SHiTUR ����

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 08:26 Vetura , Ferizaj

����MERCEDES S/400 DiESEL EXTRA RKS-1-ViT ����

6 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 19:14 Vetura , Lipjan

Ml 400 10 regjistrim punon top

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 16:54 Vetura , Lipjan

Emel 400

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Jan 22:29 Vetura , Ferizaj

Emel 400 11 muj regjistrim

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Jan 22:33 Vetura , Ferizaj

Emel 400 dizell

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 21:11 Vetura , Prishtinë

U shittttttttt

3 100 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Jan 19:43 Vetura , Prishtinë

Ml dizel automatik full rks 2003 viti 4x4

3 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
08 Jan 18:40 Vetura , Therandë

Shes Sprinter 412 ne gjendje te mir

3 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 21:04 Vetura , Vushtrri

Shes mercedes 412 ne gjendje perfekte bojm edhe ndrrim

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Dhj 20:42 Vetura , Prishtinë

Ml dizel automatik full rks

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Tet 15:06 Vetura , Besianë

DAF 95.400 viti 92 rks

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
28 Sht 21:49 Vetura , Therandë

Shitet Mercedes Benz

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 12:07 Vetura , Lipjan

Shes kamionin Mercedes 407

1 200 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 22:47 Vetura , Therandë

Shitet Mercedes Benz S400

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 19:14 Vetura , Pejë

Ml 400

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Gush 16:47 Vetura , Lipjan

Shes kamionin Mercedes Benz 407

1 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Gush 10:25 Vetura , Lipjan

Mercedes Ml 400 CDi Automatik Rks 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 21:30 Vetura , Ferizaj

goma 215 55 16

110 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Korr 18:02 Vetura , Lipjan

MERCEDES S400 CDI AUTOMATIK

3 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 10:28 Vetura , Pejë

Qmimi i Diskutushem

3 000 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 400 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione