Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | SLK-Class

SLK 200 , 36
SLK 230 , 19
SLK 250 , 1
SLK 280 , 1
SLK 300 , 2
SLK 320 , 6

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Mar 10:44 Vetura , Prishtinë

Mercedes SLK 2.0 Benzin Coupe Rks Me Klim Viti 98

4 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Shk 21:14 Vetura , Gjilan

Mercedes SLK 200 Konpresor

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Shk 20:01 Vetura , Prishtinë

Mercedes SLK KABRIOLET Automatik CH

5 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Jan 23:39 Vetura , Prishtinë

MERCEDES SLK 230b i ardhur nga Swicrra

6 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Dhj 16:06 Vetura , Prishtinë

Mercedes slk 230benzin automatik

6 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Tet 12:17 Vetura , Prizren

Shitet vetura Mercedes slk230

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Korr 00:21 Vetura , Ferizaj

mercedes

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Korr 14:10 Vetura , Prishtinë

vito

4 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Qer 19:34 Vetura , Prishtinë

MERCEDES SLK

11 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Maj 23:40 Vetura , Pejë

veturat ne shitje

4 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Mar 17:37 Vetura , Vushtrri

Shitet minibus mercedes 207

1 700 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 18:07 Vetura , Prishtinë

MERCEDES BENZ - Slk kabrio per darsma,ahengje,foto shooting

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Jan 23:08 Vetura , Deçan

jepet me qera per darsma

1 EUR / muaj

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Sht 21:18 Vetura , Prishtinë

Mercedes SLK 200 benzin

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Gush 09:53 Vetura , Drenas

Mercedes 500 k roadster

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Gush 22:10 Vetura , Gjilan

U SHIT FLM MERRJEP

4 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Qer 15:10 Vetura , Prizren

MERCEDES BENZ SLK 200 - AMG Sport RKS

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Maj 19:20 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedes Slk 200 kompresor cabriolet

8 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Mar 09:16 Vetura , Vushtrri

mercedes

1 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Mar 10:33 Vetura , Klinë

shes mrsdes sprinter 311 cdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Tet 08:20 Vetura , Pejë

Slk 200 2009

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
12 Korr 14:53 Vetura , Fushë Kosovë

ushitt flmmmmm

55 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Qer 00:32 Vetura , Pejë

Shitet vetura

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 21:30 Vetura , Burim

Mercedes SLK-230

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Nën 20:05 Vetura , Rahovec

Mercedes Slk 230

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 14:04 Vetura , Burim

Shitet mercedes slk 230 me mundsi ndrrimi

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Tet 22:35 Vetura , Rahovec

mercedes

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 20:55 Vetura , Ferizaj

Mercedes Benz SLK

10 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
04 Sht 22:14 Vetura , Rahovec

mercedes benx

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 22:00 Vetura , Rahovec

mercedes slk 320

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Gush 15:53 Vetura , Skenderaj

shitet kamioneta mercedes dizell

1 700 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Maj 16:43 Vetura , Prizren

Mercedes Benz slk200

6 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Maj 22:31 Vetura , Prizren

Mercedes Benz

6 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Mar 23:27 Vetura , Prishtinë

Mercedes

4 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Jan 06:16 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes Benz 2013 Konvertibil SLK 32 AMG

8 450 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Jan 21:22 Vetura , Prishtinë

Mercedes

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Tet 16:24 Vetura , Prizren

MERCEDES SLK 32 AMG

14 990 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Sht 14:49 Vetura , Prishtinë

U SHITT FLM MERRJEP Mercedes SLK 230 RKS

3 333 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Sht 22:34 Vetura , Prizren

Shitet Benz SLK 230 Gjendje shume te mire (Tirane)

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Gush 14:19 Vetura , Prishtinë

Mercedes SLK (Cabiolet)

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Gush 19:30 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes SL

150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
10 Gush 11:34 Vetura , Pejë

Mercedes slk 230 197ps lorinser

4 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 12:25 Vetura , Rahovec

Mercedes Benz SLK 230 Kompressor

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 17:32 Vetura , Gjilan

mercedesi ne shitje nga 22.08.17

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 10:53 Vetura , Besianë

Mercedes Benz SLK 200

4 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 10:58 Vetura , Pejë

Shitet apo ndrrohet

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Maj 11:39 Vetura , Lipjan

Mercedes benz

5 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Mar 19:08 Vetura , Pejë

Mercedes slk 200 extra

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Jan 12:24 Vetura , Prishtinë

shes ose ndrroi mercedes slk

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 19:51 Vetura , Mitrovicë

Mercedes Benz slk 230 kompressor

3 850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione