Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Peugeot | 204

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Peugeot 204 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

03 Mar 18:04 Vetura , Gjakovë

Pezho

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 04:48 Vetura , Gjakovë

pezho

17 Dhj 19:30 Vetura , Viti

Peugeot 204

6 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
24 Nën 18:21 Vetura , Pejë

Pezho

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Korr 22:03 Vetura , Deçan

Peugeot 206 1.4 viti 2011

2 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Mar 21:51 Vetura , Vushtrri

shitet pezhoja .qmimi i diskutushem .

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 10:00 Vetura , Rahovec

Shes Pikapin

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Tet 00:22 Vetura , Ferizaj

Kamjoneta gjedje te mir

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Sht 21:53 Vetura , Ferizaj

Kamjoneta gjendje te mir

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Shk 23:40 Vetura , Gjakovë

Shes Pezhon 204

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Jan 21:04 Vetura , Besianë

Pezho

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Dhj 14:28 Vetura , Besianë

Pezho partner

1 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Tet 18:07 Vetura , Rahovec

pikap peugeot

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 15:51 Vetura , Prizren

Peugeot

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Shk 20:46 Vetura , Viti

Shitet

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Nën 13:03 Vetura , Prishtinë

Pezho

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Tet 21:48 Vetura , Prishtinë

Kerkoj pezho 1.9 dizell

300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Maj 17:38 Vetura , Pejë

Urgjent Shitet Pezho 206

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Nën 23:58 Vetura , Prishtinë

Veture

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Tet 19:04 Vetura , Vushtrri

pa dogan

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Tet 20:02 Vetura , Vushtrri

38649380069

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 16:06 Vetura , Malishevë

Shitet pik api.qmimi volitshem

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 16:46 Vetura , Prishtinë

Peugeot 204

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Qer 03:28 Vetura , Gjilan

peugeot 206

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 07:14 Vetura , Viti

Kamionet

3 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Jan 17:30 Vetura , Klinë

peugeot 1.8 d

400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Nën 15:02 Vetura , Ferizaj

fellne

150 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Nën 20:08 Vetura , Gjakovë

shesim

85 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Sht 23:08 Vetura , Pejë

pezho per pjese

170 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 80 000 - 84 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Peugeot 204 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione