Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Škoda | Felicia

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Škoda Felicia | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 10:41 Vetura , Prishtinë

Felicia 1.3 LX. vetem 100.000 km

1 499 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 03:20 Vetura , Lipjan

shes skoda felicia 1.3 benzin

550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 10:39 Vetura , Pejë

Shkoda Felicia 1.9 TDI

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 17:51 Vetura , Lipjan

Skoda Felicia 1.3 benzin

850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 21:41 Vetura , Prizren

Felicia

1 550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 20:41 Vetura , Lipjan

Shes skoden 1.3

07 Dhj 00:53 Vetura , Gjakovë

Skoda Felicia 1.9 SDI

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 17:13 Vetura , Gjilan

Shitet ne gjendje te mir

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Sht 22:18 Vetura , Pejë

Shitet shkoda

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Gush 11:32 Vetura , Prishtinë

Skoda 1.3 BENZIN 1997 - 10 MUAJ RKS

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Qer 11:07 Vetura , Besianë

Skoda Felicia (9 muj Regjistrim )

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Maj 15:31 Vetura , Prizren

Skoda Felicia 1.9D ndrrim

Viti: 2002
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
14 Maj 11:15 Vetura , Besianë

Skoda Felicia -2000 ( 9 muj Regjistrim )

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Maj 19:16 Vetura , Fushë Kosovë

shkoda felicija dizell 1.9 sdi viti 97

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Maj 08:09 Vetura , Besianë

Skoda Felicia 1.3 B 2000 ---9 Muj Regjistrim

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Pri 12:17 Vetura , Prishtinë

Shkoda Felicia

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Jan 18:53 Vetura , Lipjan

Shes pjes per shkod dizell 1.9 metabela te jashtit

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Dhj 05:54 Vetura , Therandë

Shitet

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 02:06 Vetura , Mitrovicë

Shes Skoda Felicia

1 150 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Korr 08:03 Vetura , Prishtinë

Skoda Felicia

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 19:31 Vetura , Prizren

Skoda Felicia 1.9

650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 17:35 Vetura , Prishtinë

Skoda felicia 1.9 d

900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Dhj 20:03 Vetura , Lipjan

Shkoda Felicia 1.9d Per Pjes

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Nën 07:28 Vetura , Mitrovicë

Skoda 1.3 u shit

5 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Pri 13:57 Vetura , Besianë

Škoda Felicia

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Mar 17:19 Vetura , Vushtrri

Shkoda 1.3 benzin

850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 22:00 Vetura , Lipjan

Skoda Felicia dizel

650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Jan 19:34 Vetura , Besianë

Shes Veturen Škoda Felicia

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Jan 21:23 Vetura , Besianë

Shes Veturen Škoda Felicia

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Jan 18:50 Vetura , Vushtrri

Shes Shkoda Felicia 1.3benzinë

800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Jan 19:30 Vetura , Besianë

Shes Veturen Škoda Felicia

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Dhj 19:34 Vetura , Besianë

Shes Veturen Skoda Felicia 1.6

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Nën 10:38 Vetura , Mitrovicë

U shit..

1 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Sht 20:57 Vetura , Drenas

Pjes per Skoda felicia 1.9 dizell

33 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
26 Sht 12:57 Vetura , Ferizaj

Shitet pikapi

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Sht 20:20 Vetura , Prizren

Shes veturen Shkoda Felicia

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Gush 15:28 Vetura , Besianë

Shitet skoda

420 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Gush 20:09 Vetura , Gjilan

Skoda felicia

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Gush 01:44 Vetura , Prishtinë

Shitet Skoda Felicia 1.9 viti 2000

1 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 12:22 Vetura , Besianë

Shitet skoda felicia

430 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Gush 00:12 Vetura , Prishtinë

SHITE SHKODA FILICIJA 1.6 B RKS VITI 97

850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Gush 20:38 Vetura , Besianë

Shitet skoda

430 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Gush 10:58 Vetura , Besianë

Shitet ndrrohet skoda Felica

450 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Korr 14:54 Vetura , Besianë

Shitet ndrrohet skoda felica

600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Korr 00:32 Vetura , Besianë

Shitet skoda felica

650 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Korr 00:22 Vetura , Besianë

Shitet skoda felica 1.3 benzin

650 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Korr 00:10 Vetura , Besianë

Skoda felica 1.3 benzin

650 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Korr 20:09 Vetura , Prishtinë

Vetura ne shitje

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Korr 20:01 Vetura , Prishtinë

Vetura ne shitje

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Škoda Felicia | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione