1.2 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 22:50 Shitorja ,

SEAT IBIZA 1.2 TDI 2013 ME DOGAN TE PAGUAR

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:50 ,

Fiat1.2b rks13-03-2021 vit 99 shitet-urgjent

1 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 22:39 Shitorja ,

Skoda Fabia 1.2 TSFI

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:39 Shitorja ,

Skoda Fabia 1.2 TSI

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:38 ,

SHES PIKAPIN OPEL COMBO 1.7 DTI 2004 = 2.200 euro

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:38 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005=2.300 euro

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:34 Shitorja ,

Opel Agila 1.2 Benzin

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 22:32 Shitorja ,

Opel Agila 1.2 Benzin

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 22:25 ,

Lancia

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:20 ,

Fiat punto

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:18 ,

Opel corsa 1.2

860 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:11 ,

Fiat punto

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:59 ,

SHITET

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:48 ,

Shes vw polo 1.2 tdi

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:48 ,

Shes peguot 206

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:44 ,

RENAULT TWINGO ��AUTOMATIK��Km 180.000 Garantume - 2004

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:23 ,

Opel Corsa 1.2 Benxin RKS 9 MUAJ

1 550 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:14 ,

shitet reno clio 1.2 benxin pa dogan viti 99

550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:09 ,

Skoda Fabia 1.2 dizel

3 609 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:06 ,

RENO CLIO 1.2 BENZIN VP 2012 - I SAPO DOGANUAR

4 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:06 ,

RENO CLIO 1.2 BENZIN VP 2012 - I SAPO DOGANUAR

4 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:04 ,

SKODA FABIA 1.2 DIZEL RKS 7 MUJ - REGJISTRIMI PAR KS VP 2014

5 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:00 ,

Polo 2011 1.2 dizel

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:55 ,

Skoda Roomster 1.2 Benzin Viti 2012 RKS Me Klimë

4 150 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:48 ,

Fiat Punto 1.2 benzin TIP TOP!!!

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:41 ,

Shitet Skoda Yeti 1.2 benzin DSG - 2010

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:19 ,

PEUGEOT 206 ��

2 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:11 ,

Renault twingo

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 20:10 ,

PEUGEOT 206 ��

2 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:03 ,

shitet polo 1.2 benzin 12V rks ngjendje shum tmir

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:47 ,

Opel Corsa 1.2 Benzin rks 9 muj Timoni Anglez

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:19 ,

Škoda Rapid 1.2 TSI(Benzin) 2014 i Doganuar.!

5 450 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:08 ,

FIAT punto

1 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Kërkime të ngjashme

1.2 1.2 1.2 1.2 1.2 1.2 1.2 1.2 1.2 1.2

Në fillim