Audi a4 2008 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 23:12 ,

Mtsubishi Pajero 2.5

2 499 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:11 ,

Nisan terrano 2.7 TDI

4 860 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 23:10 ,

VITO 111 2.2 CDI AUTOMATIK

3 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:04 ,

Nissan X-Trail 2.0dci "2008" facelift

5 400 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 21:20 ,

Shitet Audi A4 2.0 TDI Automatik 2008

1 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:29 ,

Renault Megane 1.6 Benxin Facelift 2008

2 850 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:27 ,

Mercedes-Benz ML350cdi AMG

25 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:25 ,

Suzuki Jimny 1.3B 4X4 2011

7 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 20:24 ,

Volkswagen Golf 7 tdi DSG 2015 136000 km

12 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:07 ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI PANORAM RKS 2009

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:39 Shitorja ,

Audi A4 2.0 tdi automatik viti 2008 rks 3xS-line

6 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:36 ,

VW Tiguan 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 4Motion 12/2008

9 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:36 ,

VW Passat 1.9 TDI PDF 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:01 ,

AUDI A4 2.0 TDI

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:45 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN DHE RKS ��

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:25 ,

Opel meriva 1.7cdti 2008 me rks

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:18 ,

VW Scirocco 1.4 tsi 160ps

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:21 ,

Audi a6 Allroad 3.0tdi Rks

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:52 ,

Shitet Audi A4 2.0 tdi Dsg 8+1

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:57 ,

Audi A4 2.0 TDI

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:14 ,

Mercedes A160 Automatik 2008 RKS

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:37 ,

VW Touareg 2008 facelift led

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Nën 16:57 ,

Shes AUDI 80

1 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Nën 15:24 ,

Seat Leon 1.9 Automatik 2008 - 6500 euro

6 499 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 13:01 ,

Audi A4 2008

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 07:14 ,

Mercedes c200

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Nën 21:25 ,

Audi A4 TDI 2.0 2013 Automatik Me Bitcoin

14 850 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 12:18 ,

Mercedes Vito Viano 113 CDI 2014 luksoz me 9 ulese

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 07:43 ,

Pjese per Audi A4 1.9 - 2.0 - 2.5 - 2.7 - 3.0 TDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Nën 16:50 ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI PANORAM RKS 2009

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 10:26 ,

Shitet Audi A4

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 21:17 ,

Audi A4 S4

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 20:04 ,

U shit

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Nën 19:40 ,

U SHIT

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 19:40 ,

I SHITUR

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 11:00 ,

Alfa Romeo 159 Urgjent!

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 12:50 ,

U shit !!!

10 750 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999


Në fillim